Reklama
reklama

Orli Znojmo uskuteční poprvé debatu s fanoušky, zúčastní se jen omezený počet

Zeptat se na cokoli, co je zajímá, budou mít poprvé možnost fanoušci znojemských Orlů. Vedení hokejového klubu pro ně připravilo otevřenou debatu s představiteli Orlů Znojmo. Ta proběhne ve středu 7. srpna ve VIP prostorách zimního stadionu a bude trvat hodinu.

Zájem vyplynul z nedávného průzkumu pomocí marketingového dotazníku. „Tímto krokem jim chceme vyjít vstříc a dění v klubu ještě více otevřít těm, kteří o to budou mít zájem. Nabízíme šanci, jak přímo komunikovat se zástupci klubu a zeptat se veřejně na věci, které fanoušky zajímají. Pokud se tato akce osvědčí a bude mít patřičnou úroveň, je v plánu ji pravidelně opakovat," uvedl manažer Orlů Petr Veselý.

 

Tentokrát se jí zúčastní kromě Veselého i prezident klubu Pavel Ohera, hlavní trenér A-týmu Jiří Režnar a několik hráčů. Debata začne o půl šesté večer a potrvá pouze do půl sedmé. Zájemci se musí dopředu registrovat pomocí e-mailu vzhledem k omezené kapacitě VIP prostor.

 

Nejbližší setkání hokejistů s fanoušky se ale uskuteční již dnes. Na znojemském Horním náměstí proběhne v rámci Okurkových slavností autogramiáda brankáře Jakuba Čecha, útočníka Juraje Rožníka a dále Martina Podešvy a Filipa Krejčiříka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře