Reklama
reklama

Orli Znojmo uskuteční poprvé debatu s fanoušky, zúčastní se jen omezený počet

Zeptat se na cokoli, co je zajímá, budou mít poprvé možnost fanoušci znojemských Orlů. Vedení hokejového klubu pro ně připravilo otevřenou debatu s představiteli Orlů Znojmo. Ta proběhne ve středu 7. srpna ve VIP prostorách zimního stadionu a bude trvat hodinu.

Zájem vyplynul z nedávného průzkumu pomocí marketingového dotazníku. „Tímto krokem jim chceme vyjít vstříc a dění v klubu ještě více otevřít těm, kteří o to budou mít zájem. Nabízíme šanci, jak přímo komunikovat se zástupci klubu a zeptat se veřejně na věci, které fanoušky zajímají. Pokud se tato akce osvědčí a bude mít patřičnou úroveň, je v plánu ji pravidelně opakovat," uvedl manažer Orlů Petr Veselý.

 

Tentokrát se jí zúčastní kromě Veselého i prezident klubu Pavel Ohera, hlavní trenér A-týmu Jiří Režnar a několik hráčů. Debata začne o půl šesté večer a potrvá pouze do půl sedmé. Zájemci se musí dopředu registrovat pomocí e-mailu vzhledem k omezené kapacitě VIP prostor.

 

Nejbližší setkání hokejistů s fanoušky se ale uskuteční již dnes. Na znojemském Horním náměstí proběhne v rámci Okurkových slavností autogramiáda brankáře Jakuba Čecha, útočníka Juraje Rožníka a dále Martina Podešvy a Filipa Krejčiříka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře