Reklama
reklama

Orli Znojmo ladí formu na play off

Orli Znojmo bojují v předkole mezinárodní EBEL o výhodnější postavení pro vyřazovací boje, které začnou 6. března.

Některým znojemským divákům mohou první zápasy nadstavby připomínat předsezónní přípravu v ostré verzi. Trenér Orlů Jiří Režnar k tomu na webu Orlů dodává: „ Loni v play-off nás po pár zraněních bylo málo, proto jsme se letos rozhodli pro širší kádr. Během těchto deseti zápasů v nadstavbě chceme dát šanci všem hráčům, které máme na soupisce, tak aby na play-off byl kompletní tým připravený a hráli ti, kteří na tom budou nejlépe. Samozřejmě chtěli bychom skončit do čtvrtého místa a začínat čtvrtfinále doma, ale ty klíčové vyřazovací boje začínají až v březnu.“ Znojemští dravci si letos chystají útok na nejvyšší umístění a rozhodně nechtějí podcenit žádného ze soupeřů ve vyřazovacích bojích. Vždyť v play off mohou Orli narazit na kteréhokoliv ze čtyř účastníků Ligy mistrů CHL (Salzburg, Vídeň, Villach, Bolzano).

 

Zbývající domácí zápasy nadstavby:

úterý 24. 2. / 18:30 Znojmo – Vídeň

neděle 1. 3. / 17:45 Znojmo - Linz

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře