Reklama
reklama

Orli udolali Buldoky až na samostatné nájezdy

Znojmo na branku soupeře sice vyslalo přes padesát střel, ale dlouho se nedokázalo prosadit. Až pět minut před koncem skóroval v přesilovce Pucher. Avšak domácí dokázali vzápětí srovnat, a protože další branka už nepadla ani v prodloužení, na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro Orly zajistil Podešva.

Dornbirn - Znojmo 1:2. 0:0, 0:0, 1:1 - 0:0. Branky a nahrávky: 57. Petrik (Oraze, Jarrett) – 55. Pucher (Štach, Pavlikovský), rozh. náj. Podešva. Rozhodčí: Dremelj, Warschaw – Cerne, Widmann. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 2 150. Střely na branku: 20:51. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Dornbirner Eishockey Club: Dennis – D´Aversa, Oraze, Magnan-Grenier, Plante, Montgomery, Lembacher – Aquino, Arniel, Mink – D´Alvise, Sonne, Grabher Meier – Petrik, Jarrett, Mairitsch – Putnik, Feichtner, Häußle.
ORLI ZNOJMO: Landsman – Pavlikovský, Kolarz, Magovac, Štach, Sova, Bořuta, Müller – Lattner, Blatný, Finsterle – Podešva, Pucher, Havlík – Fiala, Šeda, Beránek – Bartoš, Jarůšek.
 

Již od úvodních minut bylo jasné, kdo bude v zápase udávat tempo. Orli vlétli do utkání jako vítr a brankáře Buldoků Dennise zasypali hromadou střel. Za celý duel jich musel krotit celkem padesát jedna. Střely však byly to jediné, co bylo v první třetině k vidění. Domácí se totiž na střetnutí připravili více než precizně a od první vteřiny dokonale a obětavě bránili. To vše bylo umocněno skvělě chytajícím Dennisem. Patnáct střeleckých pokusů Znojma v prvním děství tak skončilo zmarem.

Hosté byli aktivnější i v prostřední dvacetiminuovce zápasu. Přes obranu Dornbirnu se pokusili protlačit celkem devatenáct projektilů, ale opět bez úspěchu. Buldoci padali do střel, snažili se ubránit, což se jim také povedlo. Neuspěli tak ani Beránek ani Havlík, kteří se ocitli v dobrých situacích. I po druhé části tak bylo skóre 0:0.

Závěrečnou třetinu započali opět aktivněji hosté. Prosadili se však až v patnácté minutě poslední dvacetiminutovky, kdy Peter Pucher konečně překonal Dennise. Domácí s odpovědí dlouho neotáleli, o dvě minuty prostřelil Landsmana Nicolas Petrik. Další tři minuty do konce základní hrací doby se snažili svěřenci Jiřího Režnara propasírovat kotouč do branky Buldoků. To se jim ale nepovedlo, na řadu tak přišlo prodloužení. V něm se neprosadil ani jeden tým, v následujích nájezdech pak byli úspěšnější Orli. Vítěznou trefu si připsal Martin Podešva.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře