Reklama
reklama

Orli udolali Buldoky až na samostatné nájezdy

Znojmo na branku soupeře sice vyslalo přes padesát střel, ale dlouho se nedokázalo prosadit. Až pět minut před koncem skóroval v přesilovce Pucher. Avšak domácí dokázali vzápětí srovnat, a protože další branka už nepadla ani v prodloužení, na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro Orly zajistil Podešva.

Dornbirn - Znojmo 1:2. 0:0, 0:0, 1:1 - 0:0. Branky a nahrávky: 57. Petrik (Oraze, Jarrett) – 55. Pucher (Štach, Pavlikovský), rozh. náj. Podešva. Rozhodčí: Dremelj, Warschaw – Cerne, Widmann. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 2 150. Střely na branku: 20:51. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Dornbirner Eishockey Club: Dennis – D´Aversa, Oraze, Magnan-Grenier, Plante, Montgomery, Lembacher – Aquino, Arniel, Mink – D´Alvise, Sonne, Grabher Meier – Petrik, Jarrett, Mairitsch – Putnik, Feichtner, Häußle.
ORLI ZNOJMO: Landsman – Pavlikovský, Kolarz, Magovac, Štach, Sova, Bořuta, Müller – Lattner, Blatný, Finsterle – Podešva, Pucher, Havlík – Fiala, Šeda, Beránek – Bartoš, Jarůšek.
 

Již od úvodních minut bylo jasné, kdo bude v zápase udávat tempo. Orli vlétli do utkání jako vítr a brankáře Buldoků Dennise zasypali hromadou střel. Za celý duel jich musel krotit celkem padesát jedna. Střely však byly to jediné, co bylo v první třetině k vidění. Domácí se totiž na střetnutí připravili více než precizně a od první vteřiny dokonale a obětavě bránili. To vše bylo umocněno skvělě chytajícím Dennisem. Patnáct střeleckých pokusů Znojma v prvním děství tak skončilo zmarem.

Hosté byli aktivnější i v prostřední dvacetiminuovce zápasu. Přes obranu Dornbirnu se pokusili protlačit celkem devatenáct projektilů, ale opět bez úspěchu. Buldoci padali do střel, snažili se ubránit, což se jim také povedlo. Neuspěli tak ani Beránek ani Havlík, kteří se ocitli v dobrých situacích. I po druhé části tak bylo skóre 0:0.

Závěrečnou třetinu započali opět aktivněji hosté. Prosadili se však až v patnácté minutě poslední dvacetiminutovky, kdy Peter Pucher konečně překonal Dennise. Domácí s odpovědí dlouho neotáleli, o dvě minuty prostřelil Landsmana Nicolas Petrik. Další tři minuty do konce základní hrací doby se snažili svěřenci Jiřího Režnara propasírovat kotouč do branky Buldoků. To se jim ale nepovedlo, na řadu tak přišlo prodloužení. V něm se neprosadil ani jeden tým, v následujích nájezdech pak byli úspěšnější Orli. Vítěznou trefu si připsal Martin Podešva.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře