Reklama
reklama

Orli udolali Buldoky až na samostatné nájezdy

Znojmo na branku soupeře sice vyslalo přes padesát střel, ale dlouho se nedokázalo prosadit. Až pět minut před koncem skóroval v přesilovce Pucher. Avšak domácí dokázali vzápětí srovnat, a protože další branka už nepadla ani v prodloužení, na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro Orly zajistil Podešva.

Dornbirn - Znojmo 1:2. 0:0, 0:0, 1:1 - 0:0. Branky a nahrávky: 57. Petrik (Oraze, Jarrett) – 55. Pucher (Štach, Pavlikovský), rozh. náj. Podešva. Rozhodčí: Dremelj, Warschaw – Cerne, Widmann. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 2 150. Střely na branku: 20:51. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Dornbirner Eishockey Club: Dennis – D´Aversa, Oraze, Magnan-Grenier, Plante, Montgomery, Lembacher – Aquino, Arniel, Mink – D´Alvise, Sonne, Grabher Meier – Petrik, Jarrett, Mairitsch – Putnik, Feichtner, Häußle.
ORLI ZNOJMO: Landsman – Pavlikovský, Kolarz, Magovac, Štach, Sova, Bořuta, Müller – Lattner, Blatný, Finsterle – Podešva, Pucher, Havlík – Fiala, Šeda, Beránek – Bartoš, Jarůšek.
 

Již od úvodních minut bylo jasné, kdo bude v zápase udávat tempo. Orli vlétli do utkání jako vítr a brankáře Buldoků Dennise zasypali hromadou střel. Za celý duel jich musel krotit celkem padesát jedna. Střely však byly to jediné, co bylo v první třetině k vidění. Domácí se totiž na střetnutí připravili více než precizně a od první vteřiny dokonale a obětavě bránili. To vše bylo umocněno skvělě chytajícím Dennisem. Patnáct střeleckých pokusů Znojma v prvním děství tak skončilo zmarem.

Hosté byli aktivnější i v prostřední dvacetiminuovce zápasu. Přes obranu Dornbirnu se pokusili protlačit celkem devatenáct projektilů, ale opět bez úspěchu. Buldoci padali do střel, snažili se ubránit, což se jim také povedlo. Neuspěli tak ani Beránek ani Havlík, kteří se ocitli v dobrých situacích. I po druhé části tak bylo skóre 0:0.

Závěrečnou třetinu započali opět aktivněji hosté. Prosadili se však až v patnácté minutě poslední dvacetiminutovky, kdy Peter Pucher konečně překonal Dennise. Domácí s odpovědí dlouho neotáleli, o dvě minuty prostřelil Landsmana Nicolas Petrik. Další tři minuty do konce základní hrací doby se snažili svěřenci Jiřího Režnara propasírovat kotouč do branky Buldoků. To se jim ale nepovedlo, na řadu tak přišlo prodloužení. V něm se neprosadil ani jeden tým, v následujích nájezdech pak byli úspěšnější Orli. Vítěznou trefu si připsal Martin Podešva.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře