Reklama
reklama

Orli po třech letech dobyli Innsbruck

Utkání se na začátku nevyvíjelo dobře. Po brance Clarka se totiž domácí dostali do vedení. Orli ale díky skvělé pasáži ve druhé části otočili stav zápasu, načež dokázal odpovědět i Innsbruck. Dva body pak v samostatných nájezdech vystřelil Znojmu Sean McMonagle.

Do první třetiny vkročili lépe domácí, již v prvních minutách si vytvořili několik dobrý šancí, které jen tak tak neskončily gólem. Postupně se před Nechvátalem zjevili Spurgeon a Saringer, v tváří tvář znojemskému maskovanému muži však neuspěli. Domácím se zadařilo až v sedmnácté minutě, kdy se v brankovišti zjevilAndrew Clark, který doklepl volný kotouč za Nechvátalova záda.

Druhá dvacetiminutovka byla o poznání dramatičtější, její úvod se nesl v duchu orlí dravosti a touhy vyrovnat. To se nakonec i povedlo, Adam Hughesman našel ideální přihrávku od Andrého Lakose a v samostatném úniku se nemýlil. Tlak Innsbrucku se Znojmu podařilo přežít a po několika dalších šancích Jihomoravané skórovali podruhé. Radek Čípproměnil únik a Orli rázem vedli. Rakušanům se ale také zadařilo, jen o chvíli později bylo vyrovnáno z hole Austina Smithe a začínalo se opět od nuly.

Třetí část hry nabídla hodně opatrný hokej, při kterém se ale i tak našla spousta šancí, které si vytvořily obě strany. Nejdřív byli na koni znojemští hráči, ale ani Beroun ani Číp proti Chiodovi neuspěli, ke konci základní hrací doby se pokoušel prosadit bývalý hráč Znojma Šedivý, ale ani on rozhodující gól nevstřelil, na řadu tak přišlo prodloužení.

V něm jako by někdo českého zástupce v EBEL někdo polil živou vodou, jinak opatrný výkon pročísly některé vyložené šance, které jen se štěstím pro Innsbruck neskončily gólem! Nejdříve neuspěl Da Costa, následně musel rozhodčí kontrolovat video po samostatném úniku Wronky, ale polskému talentu se branku vstřelit nepodařilo. V následných samostatných nájezdech byli úspěšní pouze Orli, rozhodující branka připadla prvnímu skórujícímu Seanu McMonaglovi.

Třetiny: 1:0, 1:2, 0:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 17. Clark (Bishop, Lammers), 36. Smith (Linder, Clark) – 26. Hughesman (Lakos, Šeda), 35. Číp (Lakos, Wronka), rozh. náj. McMonagle. Rozhodčí: Lemelin, Siegel – Kontschieder, Pardatscher. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 2000. Střely na branku: 35:44. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře