Reklama
reklama

Ondrej Šedivý režíroval další famózní obrat Znojma!

Dlouhých čtyřicet osm minut čekali diváci ve Villachu na první branku. Nechvátalovu neprůstřelnost uťal domácí Platzer. Poté však začal úřadovat Ondrej Šedivý, jenž nejprve vyrovnal a na svědomí měl i rozhodující samostatný nájezd.

Znojmo nechalo v neděli znovu odpočívat opory a do Villachu se vydalo mj. i bez Petera Puchera, Romana Tomase, Jakuba Grofa a Richarda Pavlikovského. Příležitost v brance dostal Patrik Nechvátal, který se již v prvních minutách blýskl několika skvělými zákroky. Dvakrát vychytal Altmanna a poradil si i s dobře vypadající akcí McBrida.

Ovšem také Lamoureux na druhé straně ukázal své kvality. V prostřední dvacetiminutovce nedal šanci například Berounovi v brejku a neúspěšným exekutorem se stal taktéž Podešva, jenž z blízkosti přestřelil. Zatímco v první části tohoto dějství byli lepší domácí, v tom druhém převzali otěže zápasu hosté.

Branky však zůstávaly zakleté až do čtyřicáté osmé minuty, kdy Patrick Platzer obdržel přesnou přihrávku přímo před Nechvátala a poslal kotouč za jeho záda. Villach si hubený náskok hlídal, ale během oslabení se ho musel nedobrovolně vzdát. Ondrej Šedivý tři minuty před třetí sirénou vyrovnal, a tím poslal utkání do prodloužení.

Znojmo jej začalo minutou ve třech, ovšem bez závažnějších problémů se ubránilo a v další části si vytvořilo několik dobrých možností. Číp, Podešva ani Havel však neuspěli a o slovo si tak řekla trestná střílení.

Po třech sériích zůstával stav bezbrankový. Na Nechvátala vyzrál na začátku té čtvrté Haydar, ovšem rozhodčí museli jeho branku posléze odvolat, neboť sérii mělo podle pravidel začínat Znojmo. Ondrej Šedivý za ohlušujícího pískotu, který patřil hlavním sudím, proměnil. Haydarův opakovaný pokus se tentokrát s úspěchem neshledal a Orli tak po více než roce vezou z Villachu dva body.

 

Třetiny: 0:0, 0:0, 1:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 48. Platzer (Bacher, Lammers) – 57. Šedivý (Havlík, Bořuta), rozh. náj. Šedivý.Rozhodčí: Berneker, Gamper – Pardatscher, Seewald. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváci: 3244.Střely na branku: 40:35. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře