Reklama
reklama

Ondrej Šedivý režíroval další famózní obrat Znojma!

Dlouhých čtyřicet osm minut čekali diváci ve Villachu na první branku. Nechvátalovu neprůstřelnost uťal domácí Platzer. Poté však začal úřadovat Ondrej Šedivý, jenž nejprve vyrovnal a na svědomí měl i rozhodující samostatný nájezd.

Znojmo nechalo v neděli znovu odpočívat opory a do Villachu se vydalo mj. i bez Petera Puchera, Romana Tomase, Jakuba Grofa a Richarda Pavlikovského. Příležitost v brance dostal Patrik Nechvátal, který se již v prvních minutách blýskl několika skvělými zákroky. Dvakrát vychytal Altmanna a poradil si i s dobře vypadající akcí McBrida.

Ovšem také Lamoureux na druhé straně ukázal své kvality. V prostřední dvacetiminutovce nedal šanci například Berounovi v brejku a neúspěšným exekutorem se stal taktéž Podešva, jenž z blízkosti přestřelil. Zatímco v první části tohoto dějství byli lepší domácí, v tom druhém převzali otěže zápasu hosté.

Branky však zůstávaly zakleté až do čtyřicáté osmé minuty, kdy Patrick Platzer obdržel přesnou přihrávku přímo před Nechvátala a poslal kotouč za jeho záda. Villach si hubený náskok hlídal, ale během oslabení se ho musel nedobrovolně vzdát. Ondrej Šedivý tři minuty před třetí sirénou vyrovnal, a tím poslal utkání do prodloužení.

Znojmo jej začalo minutou ve třech, ovšem bez závažnějších problémů se ubránilo a v další části si vytvořilo několik dobrých možností. Číp, Podešva ani Havel však neuspěli a o slovo si tak řekla trestná střílení.

Po třech sériích zůstával stav bezbrankový. Na Nechvátala vyzrál na začátku té čtvrté Haydar, ovšem rozhodčí museli jeho branku posléze odvolat, neboť sérii mělo podle pravidel začínat Znojmo. Ondrej Šedivý za ohlušujícího pískotu, který patřil hlavním sudím, proměnil. Haydarův opakovaný pokus se tentokrát s úspěchem neshledal a Orli tak po více než roce vezou z Villachu dva body.

 

Třetiny: 0:0, 0:0, 1:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 48. Platzer (Bacher, Lammers) – 57. Šedivý (Havlík, Bořuta), rozh. náj. Šedivý.Rozhodčí: Berneker, Gamper – Pardatscher, Seewald. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváci: 3244.Střely na branku: 40:35. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře