Reklama
reklama

Nechvátalovo čisté konto dovedlo Orly za jasným vítězstvím

První branky se diváci dočkali až v polovině zápasu, kdy skóre otevřel Šedivý. Na začátku třetí části těsný náskok navýšil Bartoš a v jejím závěru dal výsledku konečnou podobu Podešva. Orli si tedy po třech porážkách připisují tři body.

Utkání třetího celku proti pátému začalo podle prognóz velice opatrně. Obě mužstva se snažila hrát pečlivě do defenzívy a mnoha šancí k vidění nebylo. V 7. minutě mohl vše změnit Roman Tomas, ale z ostrého úhlu netrefil odkrytou bránu. Po zbytek třetiny hrály týmy vyrovnanou partii, brankáři však příliš práce neměli, do kabin se proto odcházelo za bezbrankového stavu.

I začátek druhé dvacetiminutovky se nesl v podobném duchu. Díky snaze neudělat první chybu se hrálo i nadále se zabezpečenou obranou. Na první větší šanci si tak fanoušci museli počkat až do 29. minuty, kdy nová tvář ve znojemské kabině Corey Trivino vybojoval v rohu kluziště kotouč a přihrál před bránu úplně volnému Lubomíru Štachovi, jemuž se ale nepodařilo v dobré příležitosti skórovat.

Diváci čekali i nadále na první branku. Až se na začátku druhé poloviny prostřední třetiny dostal kotouč k Antonínu Bořutovi, který geniální střílenou přihrávkou našel volného Ondreje Šedivého, jenž neměl těžkou práci s tečováním puku do sítě. Hosté se však nehodlali s prohrou spokojit, kapitán týmu Nikolas Petrik se dostal do samostatného úniku, ale fantastický Patrik Nechvátal chytil jeho střelu mezi betony i s následnou dorážkou.

Třetí třetina začala o poznání lépe. Orli na svého soupeře vletěli, z čehož pramenil druhý gól utkání. Nejproduktivnější hráč soutěže Colton Yellow Horn našel dobře postaveného Davida Bartoše, který osamocen u tyčky nezaváhal. Znojmo vstřelená branka nakopla a pouštělo se dál do útočení. V 54. minutě se Peter Pucher ocitnul sám před Hardym, ale jeho střelu z téměř nulového úhlu vyrazil brankář do ochranné sítě. Dornbirn zkusil v závěru štěstí bez brankáře, ale naděje buldoků na body pohřbil střelou do prázdné brányMartin Podešva.

Třetiny: 0:0, 1:0, 2:0
Branky a nahrávky: 31. Šedivý (Bořuta, Yellow Horn), 42. Bartoš (Yellow Horn, Šedivý), 59. Podešva (Rehuš, Bořuta). Rozhodčí: Piragić, Trilar – Hofstätter, Loicht. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci:2403. Střely na branku: 29:23. Průběh utkání: 3:0.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře