Reklama
reklama

Hokejsté Znojma vyměnili brusle a led za kopačky a zelený trávník

Na hřišti IE Znojmo v Dobšicích uskutečnilo tradiční fotbalové utkání mezi hokejisty Orlů Znojmo a jejich Fan Clubem. Kromě sportovního zážitku bylo pro návštěvníky připraveno občerstvení za lidové ceny, vystoupení dětí z DDM Znojmo, pro nejmenší pak skákací hrad, trampolína a další hry.

V přestávce mezi poločasy proběhla soutěž o permanentní vstupenku na novou sezónu. V hledišti mohli fanoušci zahlédnout i Zdeňka Blatného, největší letní posilu Orlů.   Zápas se hrál na dva třicetiminutové poločasy a byl do poslední chvíle vyrovnaný. Po skončení základní hrací doby svítilo na časomíře skóre 5:5 a na řadu přišly pokutové kopy. Rozhodující gól v nich vstřelil Adam Havlík.   „Soupeř byl kvalitní, spousta kluků hraje fotbal závodně, takže to nebylo vůbec nic lehkého. Měli jsme docela štěstí, že zápas skončil remízou po šedesáti minutách,“ hodnotil rodinné odpoledne útočník Richard Jarůšek. „Fanoušci byli výborní. V létě nemají moc příležitostí setkat se s námi a jsem si jistý, že si dnešní den užili stejně jako my.“   Spokojen s průběhem akce byl i manažer klubu Petr Veselý. „Jsem rád, že se fanouškům exhibice líbila," uvedl manažer. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Komentáře