Reklama
reklama

Dramatický závěr přinesl Znojmu bod

Orli se dvoubrankového vedení, které si hosté vytvořili, nezalekli. V napínavé třetí třetině se trefili Tomas s Pavlikovským a následovalo prodloužení. Zápas se nakonec protáhl až do samostatných nájezdů, kde ale byli po dlouhých osmi sériích úspěšnější hosté ze Slovinska.

Jiří Režnar (Znojmo): Soupeř dnes hrál skvěle do defenzivy, naprosto perfektně si pohlídal střední pásmo a čekal na brejky. My jsme na ně bušili a nemohli se prosadit. Pak jsme dostali gól, trochu jsme přestali hrát. Soupeř toho okamžitě využil a překonal nás podruhé. Než jsme se vzpamatovali, tak byl konec třetiny. Do té třetí jsme pak šli s tím, že musíme za každou cenu vyrovnat, že si nemůžeme dovolit další domácí prohru. Nakonec se nám v hodině dvanácté podařilo vyrovnat a v nájezdech to je loterie, kterou jsme tentokrát prohráli.

 

Třetiny: 0:0, 0:2, 2:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 43. Tomas (Bartoš), 59. Pavlikovský (Havlík, Podešva) – 25. Bishop (Cvetek, Pešut), 29. Pešut (Bishop, Koblar), rozh. náj. Zanoski. Rozhodčí: Gebei, Widmann – Hofstätter, Nemeth.Vyloučení: 2:5. Bez využití: Diváci: 2678. Střely na branku: 38:24. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře