Reklama
reklama

Domácí neporazitelnost proti Linzi trvá

V úvodní části se Orli dostali do dvoubrankového vedení, ovšem hosté před odchodem do kabin dokázali snížit. Ve druhém dějství domácí znovu odskočili. V závěrečném dějství pak své vedení pojistili, soupeř ještě stačil snížit, ale poslední slovo patřilo znovu týmu z jižní Moravy.

Znojmo - LInz 5:2. Třetiny: 2:1, 1:0, 2:1.Branky a nahrávky: 5. Lattner (Pucher, Jarůšek), 14. Lattner (Pavlikovský), 27. Thomas (Štach, Havlík), 43. Finsterle (Procházka, Štach), 57. Podešva (Bartoš, Havlík) – 19. Lebler (Ulmer, R. Lukas), 50. Moran (Ulmer, Lebler). Rozhodčí: Erd, Gebei – Nemeth, Smeibidlo. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. Diváci: 2079. Střely na branku: 35:37. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 5:2.

ORLI ZNOJMO: Hovi – Horák, Pavlikovský, Thomas, Štach, Sova, Bořuta, Müller J. – Lattner, Pucher, Jarůšek – Podešva, Bartoš, Havlík – Beroun, Šeda, Beránek – Procházka, Fiala, Finsterle – Kilnar.
EHC LIWEST Black Wings Linz: Ouzas – Murphy, Lukas R., MacDonald, Hedlund, Dorion, Mitterdorfer, Mayr, Müller M., – Lebler, Moran, Ulmer – Kozek, Hisey, Iberer – Baumgartner, Oberkofler, Spannring – Macierzynski, Lukas P., Scholz.
 

Domácí vstoupili do utkání o poznání aktivněji než soupeř. Duel s prvním celkem tabulky sliboval nádhernou podívanou, což se také potvrdilo. Skóre otevřel Jan Lattner, který se blýskl nádherným gólem pod břevno Ouzasovy branky. I nadále se pokračovalo v divácky atraktivním klání, šance střídala šanci. V patnácté minutě to byli opět Orli, kdo se znovu radoval. Jan Lattner dělovkou navýšil vedení Orlů na dvě branky. Hosté se okamžitě snažili o snížení, povedlo se jim to ale až o necelých pět minut později, kdy uspěl Brian Lebler.

Druhé dějství nabídlo stejně nabitý obraz hry, jako ten první. Znojmo opět odskočilo Linzi o dva góly, když Andrew Thomas vsítil svůj první gól v orlím dresu. Na obou stranách se pak rýsovaly krásné šance, neuspěl ale ani Jarůšek, který trefil tyč, ani Moran s Hiseym, kteří nepřekonali Hoviho. To bylo ze druhé dvacetiminutovky vše.

Třetí třetina začala ve vysokém tempu. Hosté se snažili postupně umazat dvougólové vedení domácích, Kozkovi se to málem podařilo. Z bezprostřední blízkosti ale trefil pouze tyč. Byli to ale právě domácí, kdo mohl zvedat ruce nad hlavu. Lukáš Finsterle dobře tečoval touš, čímž zvýšil vedení Orlů již na tři branky.

Odpověď Černých křídel na sebe nechala čekat, až o celých sedm minut později, po velkém tlaku ze strany hostů se podařilo vstřelit gól Bradu Moranovi, který ideálně pálil po dobré přihrávce od tyčky. Linz i nadále tlačil a snažil se vstřelit další kontaktní gól, jeho snahy ale definitivně zpečetil Martin Podešva, jenž se trefil do skulinky pod lapačkou Ouzase.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře