Reklama
reklama

Do Znojma míří na měsíční výpomoc Oldřich Horák a Lukáš Finsterle

Obránce Oldřich Horák a útočník Lukáš Finsterle posílí tým Orlů v nadcházejícím náročném období s nahuštěným programem zápasů. Oba přichází na měsíční výpomoc ze Zlína.

V říjnu nás čeká náročný program zápasů. Budeme hrát často třikrát týdně a bohužel nás postihla zranění některých klíčových hráčů. Proto jsme se dohodli na výpomoci s extraligovým Zlínem," vysvětluje manažer Orlů Petr Veselý. Z kádru loňského vicemistra extraligy tak přichází na jih Moravy obránce Horák a útočník Finsterle. "Jsme velmi rádi, že Znojmo posílí právě tato dvojice. Věříme, že našemu týmu v těžkých utkáních pomohou," dodává Veselý.

Oldřich Horák. Foto: archiv

Dvaadvacetiletý obránce Oldřich Horák odehrál loni za extraligový Zlín 52 zápasů včetně 16 duelů v play-off. Patří k nejlepším bekům svého ročníku v Česku. Na přelomu let 2010 a 2011 reprezentoval Česko na juniorském mistrovství světa v Buffalu, kde nastupoval v jedné obranné dvojici s ex-znojemským Martinem Pláňkem. Kromě extraligového Zlína má zkušenosti také s první ligou v dresu Hradce Králové i Olomouce.

Lukáš Finsterle. Foto: archiv

Lukáš Finsterle je taktéž zlínským odchovancem. Za svůj mateřský klub nastoupil k téměř 50 extraligovým zápasům, vyzkoušel si první ligu v Šumperku, Hradci Králové i Třebíči. Šikovný třiadvacetiletý centr patřil ještě nedávno k tahounům zlínské juniorky, kde patřil k nejproduktivnějším hráčům celé ligy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře