Reklama
reklama

Do Znojma míří na měsíční výpomoc Oldřich Horák a Lukáš Finsterle

Obránce Oldřich Horák a útočník Lukáš Finsterle posílí tým Orlů v nadcházejícím náročném období s nahuštěným programem zápasů. Oba přichází na měsíční výpomoc ze Zlína.

V říjnu nás čeká náročný program zápasů. Budeme hrát často třikrát týdně a bohužel nás postihla zranění některých klíčových hráčů. Proto jsme se dohodli na výpomoci s extraligovým Zlínem," vysvětluje manažer Orlů Petr Veselý. Z kádru loňského vicemistra extraligy tak přichází na jih Moravy obránce Horák a útočník Finsterle. "Jsme velmi rádi, že Znojmo posílí právě tato dvojice. Věříme, že našemu týmu v těžkých utkáních pomohou," dodává Veselý.

Oldřich Horák. Foto: archiv

Dvaadvacetiletý obránce Oldřich Horák odehrál loni za extraligový Zlín 52 zápasů včetně 16 duelů v play-off. Patří k nejlepším bekům svého ročníku v Česku. Na přelomu let 2010 a 2011 reprezentoval Česko na juniorském mistrovství světa v Buffalu, kde nastupoval v jedné obranné dvojici s ex-znojemským Martinem Pláňkem. Kromě extraligového Zlína má zkušenosti také s první ligou v dresu Hradce Králové i Olomouce.

Lukáš Finsterle. Foto: archiv

Lukáš Finsterle je taktéž zlínským odchovancem. Za svůj mateřský klub nastoupil k téměř 50 extraligovým zápasům, vyzkoušel si první ligu v Šumperku, Hradci Králové i Třebíči. Šikovný třiadvacetiletý centr patřil ještě nedávno k tahounům zlínské juniorky, kde patřil k nejproduktivnějším hráčům celé ligy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře