Reklama
reklama

Do Znojma míří na měsíční výpomoc Oldřich Horák a Lukáš Finsterle

Obránce Oldřich Horák a útočník Lukáš Finsterle posílí tým Orlů v nadcházejícím náročném období s nahuštěným programem zápasů. Oba přichází na měsíční výpomoc ze Zlína.

V říjnu nás čeká náročný program zápasů. Budeme hrát často třikrát týdně a bohužel nás postihla zranění některých klíčových hráčů. Proto jsme se dohodli na výpomoci s extraligovým Zlínem," vysvětluje manažer Orlů Petr Veselý. Z kádru loňského vicemistra extraligy tak přichází na jih Moravy obránce Horák a útočník Finsterle. "Jsme velmi rádi, že Znojmo posílí právě tato dvojice. Věříme, že našemu týmu v těžkých utkáních pomohou," dodává Veselý.

Oldřich Horák. Foto: archiv

Dvaadvacetiletý obránce Oldřich Horák odehrál loni za extraligový Zlín 52 zápasů včetně 16 duelů v play-off. Patří k nejlepším bekům svého ročníku v Česku. Na přelomu let 2010 a 2011 reprezentoval Česko na juniorském mistrovství světa v Buffalu, kde nastupoval v jedné obranné dvojici s ex-znojemským Martinem Pláňkem. Kromě extraligového Zlína má zkušenosti také s první ligou v dresu Hradce Králové i Olomouce.

Lukáš Finsterle. Foto: archiv

Lukáš Finsterle je taktéž zlínským odchovancem. Za svůj mateřský klub nastoupil k téměř 50 extraligovým zápasům, vyzkoušel si první ligu v Šumperku, Hradci Králové i Třebíči. Šikovný třiadvacetiletý centr patřil ještě nedávno k tahounům zlínské juniorky, kde patřil k nejproduktivnějším hráčům celé ligy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře