Reklama
reklama

S Bohemians 1905 poprvé bez branek

Duely s Bohemians až doposud mívaly vždy vítěze, tentokrát to bylo ale poprvé po čtyřech zápasech jinak. Na Srbské se urodila bezbranková remíza. Našemu týmu se vůbec nepovedl první poločas, kdy se nedařilo zhola nic. V tom druhém už se ale výkon zlepšil a přišly i šance. Žádná z nich však bohužel neskončila gólem.

1.SC Znojmo FK - Bohemians Praha 1905  0:0  (0:0).

Žádná veselá podívaná to v první půli rozhodně nebyla. Byla k vidění hodně neuspořádaná hra, ve které ale měli větší převahu hráči hostí. Znojmo naopak podalo v prvních čtyřiceti pěti minutách velmi matný výkon. Klokani toho ale nedokázali využít. Jidndřiškův přímý kop zlikvidoval Hrubý a poměrně solidní Lietavova pozice ve vápně skončila ukvapenou střelou z první mimo bránu. Na druhé straně se pokoušel ve 27. minutě protáhnout brankáře Berkovce Vašíček. Jeho skákavá střela ze střední vzdálenosti ale neměla gólové ambice. Věřte, nevěřte, to bylo vše zajímavé z úvodního dějství.

Do toho druhého už náš tým nastoupil daleko lépe. Haurdiće nahradil na kraji zálohy Reljić, a ten mohl v 49. minutě sledovat velkou šanci Crnkiće. Ten šel z levé strany sám na brankáře, udělal mu kličku. Ale z nepříliš výhodného úhlu trefil pouze boční síť. Hrálo se daleko svižněji. Bohemians se sice do výrazně šance nedostala, ale několikrát naší obraně výrazně zatopili.

V 74. minutě musel vytáhnout brankář Berkovec dobrý zákrok proti střele Diarrassouby. Ten se dostal na levé straně vápna k míči a pohotově pálil. Ještě předtím pak nebezpečně zpoza vápna pálil Vašíček. Na jeho pokus pak trochu se zpožděním navázal v 85. minutě Hora. Ale i jeho případě šla míč vedle brány. V úplném závěru už bylo jasné, že žádný z týmu nebude chtít v důležitém utkání udělat chybu. Více se sice v závěru do útoku tlačilo Znojmo, ale bez výraznějšího efektu.

Ohlasy trenérů

Leoš Kalvoda (Znojmo): Bylo to utkání dvou poločasů. Nevím, co se s námi dělo v tom prvním. Celkově to byl zápas jedné šance, my ji měli, ale bohužel neproměnili. V boji o záchranu si představuji víc bojovnosti a zarputilosti. Druhá poločas byl o něco lepší, ale spokojen být rozhodně nemohu.

Luděk Klusáček (Bohemians 1905): Ač jsme nebyli favority, chtěli jsme hrát na vítězství. V první půli to z naší strany bylo trošku lepší, dostávali jsme se do kombinace. Po změně stran Znojmo zvedlo aktivitu a potvrdilo, že je aktuálně silným týmem. Jejich útočníci nám dělali starosti a situace jsme dokázali řešit jen brejky. Bod je pro nás cenný, ale potřebujeme jich ještě mnohem víc.

Fakta: ŽK: 17. Helísek, 36. Lacko – 67. Nerad. Rozhodčí: Kocourek – Moláček, Pochylý – L. Kovařík.

1.SC Znojmo FK: Hrubý – Mudra, Hnaníček (C), Odehnal, Helísek – Haurdić (46. Reljić), Buchta (75. Zeba), Lacko, Crnkić – Diarrassouba, Vašíček.

Bohemians Praha 1905: Berkovec – Pauschek, Krch, Brabec, Kalina – Hora, Jindřišek (C), Jeremenko (46. Nerad), Rada, Bartek (86. Klavík) – Lietava (72. Moravec).

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře