Reklama
reklama

Mladá Boleslav vrátila Znojmu podzimní porážku i s úroky

Už před zápasem bylo jasné, že to nebude mít náš tým v Mladé Boleslavi vůbec jednoduché, a to se také potvrdilo. Po první půli ještě Znojmo drželo po snížení Vašíčka naději alespoň na bod. V tom druhém ale střelecky dominoval domácí tým, který vstřelil tři branky a jednoznačně ukázal v jarní části sílu na do svém hřišti.

FK Mladá Boleslav - 1.SC Znojmo FK  5:1  (2:1).

Domácí měli od začátku utkání převahu, k velké šanci se však dostali až v 16. minutě. Štěpán Koreš si ovšem vylámal zuby na Hrubém, který předvedl velmi dobrý zákrok. Boleslavští hráči ale nečekal na svoji trefu příliš dlouho, už o tři minuty později prodloužil míč do vápna Šultes a byl z toho vedoucí gól domácích. A to ještě před touto situací zasahoval proti dalekonosné bombě Hrubý.

Boleslavští byli nadále pány situaci, a když se ve 34. minutě trefil Jasmin Ščuk, nevypadalo to s našim týmem vůbec dobře. Se rychlou odpovědí ale přišel Václav Vašíček, který povedenou trefou zpoza vápna skóre snížil. Do kabin se tak šlo za těsného vedení svěřenců Karla Jarolíma.

Snížení z první půle zanechalo ve Znojmu elán a první minuty druhé půle se tak vyznačovaly jeho aktivitou. V 51. minutě mohl dokonce vyrovnat Gál-Andrezly jeho pokus z hranice vápna ale těsně minul boleslavskou tyč. Domácí to ale vůbec nerozhodilo a pokračovali v ofenzivním představení. Blízko k druhému gólu byl Ščuk, ale jeho hlavička šla těsně vedle brány a Magerův pokus hlavou pro změnu dobře vytěsnil Hrubý.

Pak se ale vše začalo hroutit. Svoji další šanci už Lukáš Magera dokázal zužitkovat. Chvíli po něm pak po Odehnalově ruce kopala Boleslav pokutový kop, který proměnil ve svůj druhý gól v utkání Jasmin Ščuk. Zlověstnou pasáž pro náš tým pak zakončil v 70. minutě opět Lukáš Magera. To už byl nad míru jasné, kdo bude brát v tomto utkání tři body.

Fakta: Branky: 19. Koreš (Šultes), 34. Ščuk (Kysela), 63. Magera (Bořil), 68. Ščuk (pen.), 70. Magera – 37. Vašíček. Rozhodčí: Emanuel Marek - Václav Štěrba, David Hock. Diváků 3159. 

FK Mladá Boleslav: Diviš – Kysela, Kúdela, Dosoudil, Bořil – Zahustel (80. Bartl), Ščuk, Magera, D. Jarolím (C), Koreš (84. Mehanović) – Šultes (68. Štajner).

1.SC Znojmo FK: Hrubý – Helísek, Jonov (C), Odehnal, Mudra – Lacko, Buchta (79. Haurdič) - Gál-Anderzly, Reljić, Cihlář (68. Crnkić) Vašíček (89. Diarrassouba).

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře