Reklama
reklama

Mladá Boleslav vrátila Znojmu podzimní porážku i s úroky

Už před zápasem bylo jasné, že to nebude mít náš tým v Mladé Boleslavi vůbec jednoduché, a to se také potvrdilo. Po první půli ještě Znojmo drželo po snížení Vašíčka naději alespoň na bod. V tom druhém ale střelecky dominoval domácí tým, který vstřelil tři branky a jednoznačně ukázal v jarní části sílu na do svém hřišti.

FK Mladá Boleslav - 1.SC Znojmo FK  5:1  (2:1).

Domácí měli od začátku utkání převahu, k velké šanci se však dostali až v 16. minutě. Štěpán Koreš si ovšem vylámal zuby na Hrubém, který předvedl velmi dobrý zákrok. Boleslavští hráči ale nečekal na svoji trefu příliš dlouho, už o tři minuty později prodloužil míč do vápna Šultes a byl z toho vedoucí gól domácích. A to ještě před touto situací zasahoval proti dalekonosné bombě Hrubý.

Boleslavští byli nadále pány situaci, a když se ve 34. minutě trefil Jasmin Ščuk, nevypadalo to s našim týmem vůbec dobře. Se rychlou odpovědí ale přišel Václav Vašíček, který povedenou trefou zpoza vápna skóre snížil. Do kabin se tak šlo za těsného vedení svěřenců Karla Jarolíma.

Snížení z první půle zanechalo ve Znojmu elán a první minuty druhé půle se tak vyznačovaly jeho aktivitou. V 51. minutě mohl dokonce vyrovnat Gál-Andrezly jeho pokus z hranice vápna ale těsně minul boleslavskou tyč. Domácí to ale vůbec nerozhodilo a pokračovali v ofenzivním představení. Blízko k druhému gólu byl Ščuk, ale jeho hlavička šla těsně vedle brány a Magerův pokus hlavou pro změnu dobře vytěsnil Hrubý.

Pak se ale vše začalo hroutit. Svoji další šanci už Lukáš Magera dokázal zužitkovat. Chvíli po něm pak po Odehnalově ruce kopala Boleslav pokutový kop, který proměnil ve svůj druhý gól v utkání Jasmin Ščuk. Zlověstnou pasáž pro náš tým pak zakončil v 70. minutě opět Lukáš Magera. To už byl nad míru jasné, kdo bude brát v tomto utkání tři body.

Fakta: Branky: 19. Koreš (Šultes), 34. Ščuk (Kysela), 63. Magera (Bořil), 68. Ščuk (pen.), 70. Magera – 37. Vašíček. Rozhodčí: Emanuel Marek - Václav Štěrba, David Hock. Diváků 3159. 

FK Mladá Boleslav: Diviš – Kysela, Kúdela, Dosoudil, Bořil – Zahustel (80. Bartl), Ščuk, Magera, D. Jarolím (C), Koreš (84. Mehanović) – Šultes (68. Štajner).

1.SC Znojmo FK: Hrubý – Helísek, Jonov (C), Odehnal, Mudra – Lacko, Buchta (79. Haurdič) - Gál-Anderzly, Reljić, Cihlář (68. Crnkić) Vašíček (89. Diarrassouba).

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře