Reklama
reklama

Mladá Boleslav vrátila Znojmu podzimní porážku i s úroky

Už před zápasem bylo jasné, že to nebude mít náš tým v Mladé Boleslavi vůbec jednoduché, a to se také potvrdilo. Po první půli ještě Znojmo drželo po snížení Vašíčka naději alespoň na bod. V tom druhém ale střelecky dominoval domácí tým, který vstřelil tři branky a jednoznačně ukázal v jarní části sílu na do svém hřišti.

FK Mladá Boleslav - 1.SC Znojmo FK  5:1  (2:1).

Domácí měli od začátku utkání převahu, k velké šanci se však dostali až v 16. minutě. Štěpán Koreš si ovšem vylámal zuby na Hrubém, který předvedl velmi dobrý zákrok. Boleslavští hráči ale nečekal na svoji trefu příliš dlouho, už o tři minuty později prodloužil míč do vápna Šultes a byl z toho vedoucí gól domácích. A to ještě před touto situací zasahoval proti dalekonosné bombě Hrubý.

Boleslavští byli nadále pány situaci, a když se ve 34. minutě trefil Jasmin Ščuk, nevypadalo to s našim týmem vůbec dobře. Se rychlou odpovědí ale přišel Václav Vašíček, který povedenou trefou zpoza vápna skóre snížil. Do kabin se tak šlo za těsného vedení svěřenců Karla Jarolíma.

Snížení z první půle zanechalo ve Znojmu elán a první minuty druhé půle se tak vyznačovaly jeho aktivitou. V 51. minutě mohl dokonce vyrovnat Gál-Andrezly jeho pokus z hranice vápna ale těsně minul boleslavskou tyč. Domácí to ale vůbec nerozhodilo a pokračovali v ofenzivním představení. Blízko k druhému gólu byl Ščuk, ale jeho hlavička šla těsně vedle brány a Magerův pokus hlavou pro změnu dobře vytěsnil Hrubý.

Pak se ale vše začalo hroutit. Svoji další šanci už Lukáš Magera dokázal zužitkovat. Chvíli po něm pak po Odehnalově ruce kopala Boleslav pokutový kop, který proměnil ve svůj druhý gól v utkání Jasmin Ščuk. Zlověstnou pasáž pro náš tým pak zakončil v 70. minutě opět Lukáš Magera. To už byl nad míru jasné, kdo bude brát v tomto utkání tři body.

Fakta: Branky: 19. Koreš (Šultes), 34. Ščuk (Kysela), 63. Magera (Bořil), 68. Ščuk (pen.), 70. Magera – 37. Vašíček. Rozhodčí: Emanuel Marek - Václav Štěrba, David Hock. Diváků 3159. 

FK Mladá Boleslav: Diviš – Kysela, Kúdela, Dosoudil, Bořil – Zahustel (80. Bartl), Ščuk, Magera, D. Jarolím (C), Koreš (84. Mehanović) – Šultes (68. Štajner).

1.SC Znojmo FK: Hrubý – Helísek, Jonov (C), Odehnal, Mudra – Lacko, Buchta (79. Haurdič) - Gál-Anderzly, Reljić, Cihlář (68. Crnkić) Vašíček (89. Diarrassouba).

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře