Reklama
reklama

Smrtelná nehoda motocyklisty ze soboty se stále vyšetřuje. Policisté hledají svědka

Brněnští dopravní policisté intenzivně pracují na objasnění všech okolností tragické dopravní nehody, ke které došlo v sobotu ve 13:58 v křižovatce ulic Sokolnická a Roviny.

Střet motocyklu KTM  s vozidlem LAND ROVER nepřežil šestatřicetiletý motocyklista. Motocyklista jel od Brna směrem na Sokolnice, druhý účastník nehody jel ze Sokolnic směrem na Brno a odbočoval na ulici Roviny.

V této souvislosti policisté pátrají po řidiči vozidla, které mělo ve směru od Brna do Sokolnic projet místem dopravní nehody těsně před střetem obou vozidel a sedmapadesátiletý řidič SUV LAND ROVER s přívěsným vozíkem mu dával v křižovatce přednost. Policisté uvítají jeho informace buď prostřednictvím linky 158 nebo na telefonu 974 628 311.

Během víkendu to byla již druhá nehoda, při které došlo ke smrtelnému zranění při odbočování vlevo. Tento manévr vyžaduje od všech účastníků maximální obezřetnost. V pátek na Znojemsku se podle prvotních informací dopustil osudové chyby řidič superbu, který nedobrzdil za odbočujícím autem. Náraz superbu pak poslal vůz přímo pod protijedoucí autobus.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře