Reklama
reklama

Slovák se uspokojoval v centru Brna. Na strážníky mluvil německy a byl opilý

Hlídka městské policie vyrazila v noci na dnešek na Moravské náměstí. Pracovníci operačního střediska jí předali informaci od pětadvacetiletého volajícího, že se tam údajně uspokojuje opilý muž.

O pravdivosti slov volajícího se strážníci přesvědčili při příjezdu, kdy devětatřicetiletý cizinec ležel na lavičce a ve své činnosti stále pokračoval. Kolem něj při tom procházelo mnoho lidí a strážníkům se přihlásilo několik znepokojených svědkyň. S mužem byla těžká domluva, na hlídku totiž postupně mluvil anglicky, maďarsky a nakonec svou řeč zakončil v němčině. Přivolaní státní policisté zjistili, že se jedná o Slováka, a případ si převzali. Dechová zkouška navíc prokázala přítomnost alkoholu, a to 3,73 promile.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře