Reklama
reklama

Šest lidí se zranilo při dopravní nehodě v Louce

Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
 Nehoda v Louce Foto: HZS JMK
Nehoda v Louce Foto: HZS JMK
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK

Dvaapadesátiletý řidič Renaultu jedoucí s přívěsným vozíkem směrem na obec Velká nad Veličkou se plně nevěnoval řízení auta. Zřejmě v důsledku únavy vyjel vlevo do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím autem Audi.

Následkem střetu se zranilo a následně celkem šest lidí včetně dítěte. Policisté předběžně vyčíslili škodu na více jak 300 tisíc korun. Oba řidiči podle dechových zkoušek usedli za volanty bez alkoholu.

"Hasiči pomohli s transportem zraněných a zabezpečili vozidla proti případnému vzniku požáru. Unikající provozní kapaliny zasypali sorbentem. Po čtrnácté hodině zásah ukončili," uvedl mluvčí hasičů Jan Dvořák.

 
Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
O Velikonocích poprvé vyjel na Ústřední hřbitov minibus, který zdarma vozil návštěvníky po celém areálu. Osvědčil se, proto jej o Dušičkách dopravní podnik vypraví znovu.
21.08.2019 - 20:07
Rada města Brna dnes doporučila brněnskému zastupitelstvu schválit podporu ve výši 275 tisíc korun pro soutěž CZECH PRESS PHOTO 2020. Ta každoročně přehledně mapuje a představuje veřejnosti události...
21.08.2019 - 16:38
Komentáře