Reklama
reklama

Šest lidí se zranilo při dopravní nehodě v Louce

Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
 Nehoda v Louce Foto: HZS JMK
Nehoda v Louce Foto: HZS JMK
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK

Dvaapadesátiletý řidič Renaultu jedoucí s přívěsným vozíkem směrem na obec Velká nad Veličkou se plně nevěnoval řízení auta. Zřejmě v důsledku únavy vyjel vlevo do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím autem Audi.

Následkem střetu se zranilo a následně celkem šest lidí včetně dítěte. Policisté předběžně vyčíslili škodu na více jak 300 tisíc korun. Oba řidiči podle dechových zkoušek usedli za volanty bez alkoholu.

"Hasiči pomohli s transportem zraněných a zabezpečili vozidla proti případnému vzniku požáru. Unikající provozní kapaliny zasypali sorbentem. Po čtrnácté hodině zásah ukončili," uvedl mluvčí hasičů Jan Dvořák.

 
Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Třiačtyřicetiletý brněnský Casanova chtěl v noci vyslovit pod balkonem své milé hlasitým křikem své city. Pochopení nenašel u sousedů, ani u policie.
06.07.2020 - 19:27
Loď z roku 1955, kterou postavili svépomocí zaměstnanci Dopravního podniku města Brna, opět slouží veřejnosti. Po náročné rekonstrukci a pod novým jménem Morava poprvé vyplula v sobotu 4. července...
06.07.2020 - 10:30
Lidem vyššího věku či těm s těžkou formou poruch autistického spektra bude určen nový moderní komplex, který má vyrůst na Kociánce. Na jeho přípravě se již pracuje.
06.07.2020 - 09:11
V sobotu odpoledne zasahovali hasiči na Dívčím hradu nedaleko obce Pavlov. Zachraňovali diabetika, který v těžko dostupném terénu upadl do bezvědomí.
05.07.2020 - 13:11
Grand Prix České republiky 2020 se bude konat bez účasti veřejnosti. Již zakoupené vstupenky budou platit i příští rok.
05.07.2020 - 09:05
S komplikacemi musí počítat řidiči, kteří se vydají po silnici I/43 spojující Brno se Svitavami. Poblíž Kuřimi totiž v sobotu ráno začali pracovat silničáři. Místem se projíždí kyvadlově.
04.07.2020 - 17:40
Komentáře