Reklama
reklama

Seniorka z Brna obtahovala klíčem auta několik měsíců. Štvaly ji zaparkovaná auta

Kriminalistům z brněnského Králova Pole se podařilo vypátrat šestašedesátiletou ženu, která od srpna do listopadu letošního roku poničila několik vozidel a způsobila na nich škodu téměř 60 tisíc korun.

Důvod proč druhým škodila je zarážející. I když seniorka žádné auto nevlastní, rozčilovalo ji množství parkujících vozidel natolik, že se neovládla a svazkem klíčů jim škrábala do laku. Policisté k případu získali kamerové záznamy, na kterých je žena zachycena. Ani zveřejnění videa však nepřineslo žádné konkrétní poznatky. Kriminalisté to však nevzdali a po pachatelce pátrali dále. Jejich vytrvalost nakonec přinesla ovoce. Díky důkladnému šetření v okolí poškozených vozidel nakonec zjistili informace ke konkrétní ženě. Když se s touto potkali osobně, měli hned jasno. Její podoba věrně odpovídala zajištěným záznamům, takže se jim při výslechu k poškrábání vozidel nakonec přiznala.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře