Reklama
reklama

Seniorka z Brna obtahovala klíčem auta několik měsíců. Štvaly ji zaparkovaná auta

Kriminalistům z brněnského Králova Pole se podařilo vypátrat šestašedesátiletou ženu, která od srpna do listopadu letošního roku poničila několik vozidel a způsobila na nich škodu téměř 60 tisíc korun.

Důvod proč druhým škodila je zarážející. I když seniorka žádné auto nevlastní, rozčilovalo ji množství parkujících vozidel natolik, že se neovládla a svazkem klíčů jim škrábala do laku. Policisté k případu získali kamerové záznamy, na kterých je žena zachycena. Ani zveřejnění videa však nepřineslo žádné konkrétní poznatky. Kriminalisté to však nevzdali a po pachatelce pátrali dále. Jejich vytrvalost nakonec přinesla ovoce. Díky důkladnému šetření v okolí poškozených vozidel nakonec zjistili informace ke konkrétní ženě. Když se s touto potkali osobně, měli hned jasno. Její podoba věrně odpovídala zajištěným záznamům, takže se jim při výslechu k poškrábání vozidel nakonec přiznala.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře