Reklama
reklama

Sebevrah se smyčkou na krku spadl ze stromu. Strážníci ho zachránili

Policistům se o víkendu podařilo zachytit padajícího muže ze stromu, který měl uvázanou smyčku na krku. Incident se odehrál v Brně na Kotěrové ulici.
Kotěrova ulice, kde k incidentu došlo Foto: Google maps

O víkendu spěchali policisté z oddělení hlídkové služby do Kotěrovy ulice. Tam měl na stromě stát s  provazem kolem krku viditelně rozrušený člověk. Po příjezdu na místo se nedařilo s apatickým kouřícím mužem stojícím na větvi navázat kontakt. Ten navíc v koruně stromu nebezpečně vrávoral.

"Policisté se za pomoci skládacích žebříků, kterými jsou služební vozidla vybavena, dostali na strom blízko muže a nožem odřízli na větvi uvázaný provaz. Nato muž upadl," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Padajícího sebevraha se podařilo policistům zachytit a zmírnit tak jeho pád z téměř pětimetrové výšky. Na zemi už mu poskytli první pomoc a předali jej do péče přivolaných záchranářům.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře