Reklama
reklama

Sdílené kanceláře. Jaké jsou jejich výhody?

Současné trendy a rychlý a aktivní život se promítají do všech našich činností. Nejinak je tomu v rámci realitního trhu, především pak v odvětví kancelářského byznysu. Oblibu si totiž začíná získávat nový způsob, jak si zajistit pracovní prostor s minimem starostí a nákladů, takzvané sdílené kanceláře.

Jak si pojem sdílená kancelář představit v praxi? Hlavním bodem je sdílení nákladů na kancelářské prostory více podnikatelskými subjekty. Za nižší náklady tak zájemci získají svůj vlastní prostor, stůl s elektřinou i internetem a společné prostory jako kuchyňka a sociální zázemí. Navíc tak disponují reprezentativním místem, kde se mohou setkávat se svými klienty či pořádat porady nebo semináře. Začínáte s podnikáním a nevíte, kde budete za rok? Podnikáte v několika lokalitách, do kterých zavítáte jen několikrát do měsíce? Nebo prostě občas potřebujete využít reprezentativní zasedací místnost? Pak je pro vás sdílená kancelář ideální volbou. Uvedený způsob pronájmu je totiž vhodný právě pro začínající firmy či start-upy, řešením může být ale i pro velké společnosti, které pro svou činnost standardně využívají dlouhodobě pronajaté administrativní plochy.

Touto variantou mohou pokrýt své nárazové potřeby. Výhodou zmíněného řešení jsou především nižší nároky spojené s finančními náklady na pronájem a provoz pracovního prostoru. Podnikatelé mohou touto cestou získat kancelář na zajímavé a lukrativní adrese a to ve vysokém standardu a kvalitě, aniž by zruinovali vlastní finanční rozpočet. Nutné je přitom počítat pouze s tím, že svůj prostor budou vyžadovat i ostatní subjekty, které v kanceláři fungují. Ideální možnost pro sdílenou kancelář mohou zájemci nalézt například v polyfunkčním domě Kuřim. Ten se nachází na rohu ulic Tyršova a Brněnská ve frekventované části města. Na ploše téměř 200 m² naleznou moderní prostory s komfortním zázemím, které odpovídají aktuálním požadavkům vysokého standardu a reprezentativního charakteru. Navíc je lze rozdělit na dvě oddělené části. Nespornou výhodou je především poloha objektu, ale i bezprostřední blízkost vlastních parkovacích stání a dopravní dostupnost celkově. Ze 14 kilometrů vzdálené jihomoravské metropole sem cesta automobilem trvá zhruba 15 minut, bezproblémové je i spojení hromadnou dopravou.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře