Reklama
reklama

Šalina pubem se Škopkem v ruce

Jízda šalinou s oroseným Škopkem v ruce. I tak může vypadat letní zážitek za pár korun. Garantujeme úspěch i u mimobrněnských návštěvníků.

Speciální hospoda na kolejích, tedy Šalina pub, brázdí Brno už čtvrtým rokem. Vozí na přehradu milovníky ohňostrojů, pořádají se v ní netradiční oslavy či rozlučky se svobodou. Od dubna do konce října je pak všem zájemcům k dispozici pravidelně každý pátek. Pasažéry hodinu vozí centrem Brna. Nástupní místo je na náměstí Svobody, dále se jede přes zastávky Českou, Hlavní nádraží a Mendlovo náměstí. Hodinová vyhlídková jízda stojí u průvodčího 60 korun, v předprodeji ve stánku DPMB na Joštově ulici nebo v kanceláři Novobranská 15 vyjde o desetikorunu levněji.

Letošní novinkou jsou tzv. šalinkarty – pět jízd nebo pět osob za cenu čtyř. Šalinkarta je k dostání pouze v uvedených předprodejích. Šalina pub vznikla z běžné tramvaje během tříměsíční přestavby v dílnách Dopravního podniku města Brna. Nabízí celkem 38 míst k sezení a 17 k stání. Interiér zdobí opravdový výčep a celá řada praktických vychytávek, jakými jsou například speciální držáky na pivo. Cestující si vyhlídkovou jízdu může zpříjemnit skvělým studeným starobrněnským pivem přímo od čepu. Pivo není zahrnuto v ceně jízdenky a prodává se za 30 korun. Přijďte si užít léto, připravte netradiční (a levný) zážitkový dárek svým přátelům a známým. Úspěch je zaručen dopředu!

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře