Reklama
reklama

S festivaly jídla se v Brně roztrhl pytel. Jeden začíná dnes na náměstí Svobody

Festivaly jídla, nebo chcete-li food festivaly, jsou hlavně poslední roky velmi oblíbené. Ochutnat něco nového od různých restaurací na jednom místě nabídnou také čtyřdenní Slavnosti dobrého jídla, které začínají dnes na náměstí Svobody.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Osm brněnských restaurací doplněné o stánky regionálních prodejců nabídnou Slavnosti dobrého jídla, které se uskuteční od 16. do 19 května na náměstí Svobody. Mezi vybranými restauracemi jsou například La Bouchée restaurant, Sborovna, Lívancové nebe nebo Cukrárna Kolbaba.

Stánky s regionálními prodejci nabídnou víno, drobné řemeslné výrobky, kavárnu a pivovar. Na akci nelze za jídlo platit klasickými penězi ale Granty, které si mohou zájemci vyměnit u speciálního stánku. Jeden Grant má hodnotu 30 korun a směňuje se u jednotlivých restaurací za vybraný pokrm. Nepoužité Granty nelze vracet.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře