Reklama
reklama

Rvačku dvou žen museli zkrotit strážníci. Vzduchem létaly i sklenice

Hlídky městských, ale i republikových strážníků musely v noci na úterý přispěchat do klubu v centru města a uklidnit situaci. Rozhořel se zde spor mezi sedmnáctiletou dívkou a čtyřiapadesátiletou ženou, který vyvrcholil, když po sobě obě zmíněné začaly házet sklenice.

Tři hlídky strážníků městské policie a také republikoví strážníci se sjeli v noci na úterý do jednoho z brněnských klubů v centru města. Konflikt dvou žen se rozhořel poté, co po sobě ženy hodily sklenici. Měl však dohru i v přítomnosti strážníků, kdy se mladší z žen náhle rozběhla proti své sokyni. Pohotová reakce hlídek městské policie však její záměr v zárodku zmařila. Zjevně podnapilá a agresivní žena skončila v poutech a zamířila na záchytku.

Obě ženy a zároveň i jednadvacetiletého muže nyní čeká předvolání ke správnímu orgánu. V podniku po nich totiž zůstaly rozbité sklenice, popelník i automat a vzniklou škodu personál předběžně vyčíslil na tři tisíce korun. Kromě majetkového prohřešku se ve správním řízení bude projednávat i přestupek proti občanskému soužití.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře