Reklama
reklama

Rvačku dvou žen museli zkrotit strážníci. Vzduchem létaly i sklenice

Hlídky městských, ale i republikových strážníků musely v noci na úterý přispěchat do klubu v centru města a uklidnit situaci. Rozhořel se zde spor mezi sedmnáctiletou dívkou a čtyřiapadesátiletou ženou, který vyvrcholil, když po sobě obě zmíněné začaly házet sklenice.

Tři hlídky strážníků městské policie a také republikoví strážníci se sjeli v noci na úterý do jednoho z brněnských klubů v centru města. Konflikt dvou žen se rozhořel poté, co po sobě ženy hodily sklenici. Měl však dohru i v přítomnosti strážníků, kdy se mladší z žen náhle rozběhla proti své sokyni. Pohotová reakce hlídek městské policie však její záměr v zárodku zmařila. Zjevně podnapilá a agresivní žena skončila v poutech a zamířila na záchytku.

Obě ženy a zároveň i jednadvacetiletého muže nyní čeká předvolání ke správnímu orgánu. V podniku po nich totiž zůstaly rozbité sklenice, popelník i automat a vzniklou škodu personál předběžně vyčíslil na tři tisíce korun. Kromě majetkového prohřešku se ve správním řízení bude projednávat i přestupek proti občanskému soužití.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře