Reklama
reklama

Řidička osobního auta zemřela po střetu s kamionem

Vážná dopravní nehoda se stala v pondělí v obci Drnholec. Střetl se tam jedoucí kamion s osobním autem. Řidička osobního auta zraněním podlehla.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

V pondělí o půl deváté ráno se v obci Drnholec stala vážná dopravní nehoda. Střetl se tam jedoucí kamion s osobním autem. Řidička osobního auta utrpěla vážná poranění a na místo letěl také vrtulník záchranné služby. Zaklíněnou řidičku z bouraného auta bylo nutné vyprostit. I přes bezprostředně poskytnutou lékařskou péči se řidičku nepodařilo zachránit a podlehla svým zraněním.

Policisté komunikaci uzavřeli a provádějí odklon na objízdnou trasu. Zároveň dokumentují dopravní nehodu a zjišťují její příčiny. "Řidič nákladního vozidla byl podle dechové zkoušky střízlivý a neutrpěl zranění," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře