Reklama
reklama

Řidičce naměřili téměř 3,5 promile. V autě vezla dvě malé děti

Řidičce ve Vyškově naměřili policisté 3,38 promile alkoholu v krvi. Třiačtyřicetiletá žena navíc vezla v autě dvě malé děti.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

S alkoholem nebo drogami za volantem se policisté během silničních kontrol setkávají dost často. Méně časté jsou však řidičky, které usednou za volant s více než třemi promile alkoholu v krvi. Na jednu takovou narazili vyškovští policisté v úterní podvečer v Dědické ulici. "Upozornil na ni jeden z řidičů, který neváhal a zavolal policii. Třiačtyřicetileté šoférce, která navíc vezla dvě menší děti, jsme naměřili 3,38 promile," uvedla policejní mluvčí Alice Musilová.

Řidičce zadrželi policisté řidičský průkaz a je podezřena z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ohňostroj Foto: MMB
Významná brněnská výročí, charleston a rozzářené brněnské nebe. Tak by šlo charakterizovat letošní ročník mezinárodní soutěže ohňostrojů Ignis Brunensis. První ohňostroj osvítí nebe nad Špilberkem už...
23.05.2019 - 17:42
Už po jedenácté se tento pátek vydají lidé v Brně a okolí do kostelů, kaplí a klášterů. Řada z nich nikoli za modlitbou, ale za zážitkem. Ten pro ně organizátoři letos připravili na rekordních 204...
23.05.2019 - 17:28
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Komentáře