Reklama
reklama

Řidič po vážné nehodě utekl. Policisté žádají o pomoc s hledáním

Policie žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po řidiči osobního auta Fiat Multipla šedé barvy. Jedná se o účastníka dopravní nehody, ke které došlo v pátek 23. srpna 2019 pár minut před osmnáctou hodinou u obce Olbramovice. Řidič z místa nehody utekl.
Octavia se po nárazu přetočila Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Auto řidiče, který po nehodě utekl Foto: PČR JMK

Podle prvotních informací měl tento řidič jet po vedlejší komunikaci ve směru od Miroslavi na obec Jezeřany-Maršovice. Ve stejnou dobu jela po hlavní silnici od Olbramovic směrem na Moravský Krumlov červená Škoda Octavia a v křižovatce došlo ke střetu.

Octavia se po nárazu přetočila a skončila v silničním příkopu. Tři cestující uvnitř utrpěli zranění. Řidič těžké a dva spolujezdci na zadním sedadle lehké. Řidič vozidla Fiat Multipla z místa utekl a zatím se sám nepřihlásil. Jaký byl motiv jeho útěku, a o koho se jednalo, policisté intenzívně zjišťují. 

"Významně by nám pomohl záznam palubní kamery. Jestliže někdo z řidičů tímto úsekem ještě před dopravní nehodou projížděl a má k dispozici záznam protijedoucího Fiatu Multipla, nechť nám tento materiál poskytne. Přispěje tím k řádnému objasnění vážné páteční kolize. Volat můžete na linku 158," žádají policisté o spolupráci.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře