Reklama
reklama

Řidič po vážné nehodě utekl. Policisté žádají o pomoc s hledáním

Policie žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po řidiči osobního auta Fiat Multipla šedé barvy. Jedná se o účastníka dopravní nehody, ke které došlo v pátek 23. srpna 2019 pár minut před osmnáctou hodinou u obce Olbramovice. Řidič z místa nehody utekl.
Octavia se po nárazu přetočila Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Auto řidiče, který po nehodě utekl Foto: PČR JMK

Podle prvotních informací měl tento řidič jet po vedlejší komunikaci ve směru od Miroslavi na obec Jezeřany-Maršovice. Ve stejnou dobu jela po hlavní silnici od Olbramovic směrem na Moravský Krumlov červená Škoda Octavia a v křižovatce došlo ke střetu.

Octavia se po nárazu přetočila a skončila v silničním příkopu. Tři cestující uvnitř utrpěli zranění. Řidič těžké a dva spolujezdci na zadním sedadle lehké. Řidič vozidla Fiat Multipla z místa utekl a zatím se sám nepřihlásil. Jaký byl motiv jeho útěku, a o koho se jednalo, policisté intenzívně zjišťují. 

"Významně by nám pomohl záznam palubní kamery. Jestliže někdo z řidičů tímto úsekem ještě před dopravní nehodou projížděl a má k dispozici záznam protijedoucího Fiatu Multipla, nechť nám tento materiál poskytne. Přispěje tím k řádnému objasnění vážné páteční kolize. Volat můžete na linku 158," žádají policisté o spolupráci.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
V noclehárnách mohou přespat lidé i se psy Foto: MMB
V předvánočním týdnu umístí Odbor sociální péče MMB do brněnských nocleháren pět zateplených bud pro psy bezdomovců. Lidé bez domova častokrát v zimě nevyužívají noclehárny kvůli tomu, že si tam s...
12.12.2019 - 13:07
Zastávka se zelenou střechou Foto: MMB
Ústřední hřbitov a Výstaviště – hlavní vstup. Na těchto zastávkách MHD využijí cestující nové přístřešky. Na rozdíl od ostatních mají zelenou střechu, díky kterým budou částečně ochlazovat své okolí.
12.12.2019 - 07:00
Nového moderního bazénu se dočkali žáci ze základní školy Arménská v městské části Brno – Bohunice. Zdejší keramický bazén byl v provozu od roku 1977. V posledních letech už však byl jeho stav...
11.12.2019 - 21:26
Po roce se hlavní nádraží znovu otevře Foto: MMB
V neděli 15. prosince skončí výluka na hlavním vlakovém nádraží v Brně. Vlaky, které kvůli jeho rekonstrukci stavěly na židenickém a provizorním dolním nádraží, se vracejí zpět na hlavní nádraží.
11.12.2019 - 10:53
Poškrábané auto Foto: PČR JMK
Nezměrnou dávku drzosti, možná i posilněnou nějakým alkoholem, měl dosud neznámý vandal v Žabovřeskách. Očividně znuděný si totiž pro svoji nesmyslnou zábavu vybral osm zaparkovaných aut a v...
11.12.2019 - 05:00
Zastupitelé schválili rozpočet na příští rok Foto: MMB
Na svém posledním setkání v letošním roce projednali brněnští zastupitelé 143 bodů. Hlavní byl návrh rozpočtu na rok 2020, ten po rozpravě zastupitelé podpořili. Schválili také patnáct osobností,...
10.12.2019 - 18:03
Komentáře