Reklama
reklama

Řidič po vážné nehodě utekl. Policisté žádají o pomoc s hledáním

Policie žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po řidiči osobního auta Fiat Multipla šedé barvy. Jedná se o účastníka dopravní nehody, ke které došlo v pátek 23. srpna 2019 pár minut před osmnáctou hodinou u obce Olbramovice. Řidič z místa nehody utekl.
Octavia se po nárazu přetočila Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Místo nehody Foto: PČR JMK
Auto řidiče, který po nehodě utekl Foto: PČR JMK

Podle prvotních informací měl tento řidič jet po vedlejší komunikaci ve směru od Miroslavi na obec Jezeřany-Maršovice. Ve stejnou dobu jela po hlavní silnici od Olbramovic směrem na Moravský Krumlov červená Škoda Octavia a v křižovatce došlo ke střetu.

Octavia se po nárazu přetočila a skončila v silničním příkopu. Tři cestující uvnitř utrpěli zranění. Řidič těžké a dva spolujezdci na zadním sedadle lehké. Řidič vozidla Fiat Multipla z místa utekl a zatím se sám nepřihlásil. Jaký byl motiv jeho útěku, a o koho se jednalo, policisté intenzívně zjišťují. 

"Významně by nám pomohl záznam palubní kamery. Jestliže někdo z řidičů tímto úsekem ještě před dopravní nehodou projížděl a má k dispozici záznam protijedoucího Fiatu Multipla, nechť nám tento materiál poskytne. Přispěje tím k řádnému objasnění vážné páteční kolize. Volat můžete na linku 158," žádají policisté o spolupráci.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Další z brněnských škol se dočká modernizace – tentokrát je řeč o základní škole Otevřená v Žebětíně. Vznikne zde nový pavilon a stavaři zároveň upraví současnou budovu školy. V případě, že...
16.10.2019 - 18:59
AC/DC, Led Zeppelin, Lynyrd Snynyrd, ZZ Top. Revivaly legend světového rocku zavítají do Brna. Osmnáctý Večer legend se uskuteční v pátek 15. litopadu 2019 tradičně v brněnském Semilasse.
16.10.2019 - 16:00
Fontána se dnes rozsvítí na růžovo Foto: MMB
Každá tisící žena v Česku ročně onemocní rakovinou prsu. To je neúprosná statistika tohoto zhoubného onemocnění. S osvětou a prevencí pomáhá již léta organizace Mamma HELP, která pořádá kampaň Říjen...
16.10.2019 - 12:53
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.
16.10.2019 - 06:00
Areál dopravní výchovy a vzdělávání Městské policie Brno na Riviéře se ve dnech 16. a 17. října stane dějištěm Národních dnů prevence.
15.10.2019 - 20:00
Jihomoravský kraj bude mít své zástupce na dětské zimní olympiádě. Ta se uskuteční v Karlovarském kraji ve dnech 19. až 24. ledna 2020. O účasti včera rozhodla krajská rada.
15.10.2019 - 15:38
Komentáře