Reklama
reklama

Řetězce přidávají. Albert za posledních dvanáct měsíců rekordních 30 %

Řetězec Albert chystá od 1. ledna 2018 další razantní navýšení mezd. Pokladní, skladníci, zelináři, pekaři, řezníci, to všechno jsou profese, které si od Nového roku polepší v průměru o 19 procent.

Albert provozuje více než tři stovky kamenných obchodů po celé České republice a na různé pracovní úvazky zaměstnává přibližně 17 tisíc zaměstnanců. Řetězec v průběhu tohoto roku navyšoval mzdy již dvakrát, v součtu v průměru o 13,5 %. „K 1. lednu budeme moci říci, že za uplynulých 12 měsíců jsme navýšili mzdy tisícům provozních kolegů v prodejnách v součtu o 32,5 %. Je to poděkování našim lidem v obchodech za skvělou a náročnou práci, kterou každý den odvádí pro naše zákazníky,“ říká Ctirad Nedbálek, personální ředitel obchodů Albert.

Zaměstnancům Albert proto kromě jistoty stabilního zaměstnání nabízí také atraktivní benefity, jako jsou stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní spoření, rekondiční volno, příspěvky na sportování nebo wellness a další zajímavé výhody. Jako zaměstnavatel podporuje také týmovou spolupráci - kolegové na prodejnách mohou získat ocenění ve formě týmových akcí zaměřených na jejich další rozvoj. 

Obchodní řetězec Albert je jedním z největších soukromých zaměstnavatelů v České republice s téměř 17 tisíci zaměstnanci na všech úrovních, od zaměstnanců v obchodech přes specialisty až po střední a vyšší manažerské pozice. Na českém trhu společnost působí již 26 let, je stabilním zaměstnavatelem a zaměstnancům umožňuje pracovat ve více než 300 prodejnách ve všech krajích Česka.

Více informací o možnosti zaměstnání najdete zde

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře