Reklama
reklama

Řetězce přidávají. Albert za posledních dvanáct měsíců rekordních 30 %

Řetězec Albert chystá od 1. ledna 2018 další razantní navýšení mezd. Pokladní, skladníci, zelináři, pekaři, řezníci, to všechno jsou profese, které si od Nového roku polepší v průměru o 19 procent.

Albert provozuje více než tři stovky kamenných obchodů po celé České republice a na různé pracovní úvazky zaměstnává přibližně 17 tisíc zaměstnanců. Řetězec v průběhu tohoto roku navyšoval mzdy již dvakrát, v součtu v průměru o 13,5 %. „K 1. lednu budeme moci říci, že za uplynulých 12 měsíců jsme navýšili mzdy tisícům provozních kolegů v prodejnách v součtu o 32,5 %. Je to poděkování našim lidem v obchodech za skvělou a náročnou práci, kterou každý den odvádí pro naše zákazníky,“ říká Ctirad Nedbálek, personální ředitel obchodů Albert.

Zaměstnancům Albert proto kromě jistoty stabilního zaměstnání nabízí také atraktivní benefity, jako jsou stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní spoření, rekondiční volno, příspěvky na sportování nebo wellness a další zajímavé výhody. Jako zaměstnavatel podporuje také týmovou spolupráci - kolegové na prodejnách mohou získat ocenění ve formě týmových akcí zaměřených na jejich další rozvoj. 

Obchodní řetězec Albert je jedním z největších soukromých zaměstnavatelů v České republice s téměř 17 tisíci zaměstnanci na všech úrovních, od zaměstnanců v obchodech přes specialisty až po střední a vyšší manažerské pozice. Na českém trhu společnost působí již 26 let, je stabilním zaměstnavatelem a zaměstnancům umožňuje pracovat ve více než 300 prodejnách ve všech krajích Česka.

Více informací o možnosti zaměstnání najdete zde

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře