Reklama
reklama

Řetězce přidávají. Albert za posledních dvanáct měsíců rekordních 30 %

Řetězec Albert chystá od 1. ledna 2018 další razantní navýšení mezd. Pokladní, skladníci, zelináři, pekaři, řezníci, to všechno jsou profese, které si od Nového roku polepší v průměru o 19 procent.

Albert provozuje více než tři stovky kamenných obchodů po celé České republice a na různé pracovní úvazky zaměstnává přibližně 17 tisíc zaměstnanců. Řetězec v průběhu tohoto roku navyšoval mzdy již dvakrát, v součtu v průměru o 13,5 %. „K 1. lednu budeme moci říci, že za uplynulých 12 měsíců jsme navýšili mzdy tisícům provozních kolegů v prodejnách v součtu o 32,5 %. Je to poděkování našim lidem v obchodech za skvělou a náročnou práci, kterou každý den odvádí pro naše zákazníky,“ říká Ctirad Nedbálek, personální ředitel obchodů Albert.

Zaměstnancům Albert proto kromě jistoty stabilního zaměstnání nabízí také atraktivní benefity, jako jsou stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní spoření, rekondiční volno, příspěvky na sportování nebo wellness a další zajímavé výhody. Jako zaměstnavatel podporuje také týmovou spolupráci - kolegové na prodejnách mohou získat ocenění ve formě týmových akcí zaměřených na jejich další rozvoj. 

Obchodní řetězec Albert je jedním z největších soukromých zaměstnavatelů v České republice s téměř 17 tisíci zaměstnanci na všech úrovních, od zaměstnanců v obchodech přes specialisty až po střední a vyšší manažerské pozice. Na českém trhu společnost působí již 26 let, je stabilním zaměstnavatelem a zaměstnancům umožňuje pracovat ve více než 300 prodejnách ve všech krajích Česka.

Více informací o možnosti zaměstnání najdete zde

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře