Reklama
reklama

Centrum reality

K pronájmu nabízíme kanceláře v nově vybudovaném administrativním centru, v těsné blízkosti centra Brna.
Cena: 
0
Nabídka volných kancelářských prostor nacházejících se na frekventované třídě města Brna s výbornou dopravní dostupností do centra.
Cena: 
0
Pronájem nezařízeného bytu 2+kk v lokalitě Brno Královo pole s parkovacím stáním a privátním wellness. Byt se nachází ve 4.
Cena: 
15 000
Pronájem krásného kompletně zařízeného bytu 2+kk v lokalitě Brno - Ivanovice. Byt se nachází ve 3.NP menšího bytového domu na ulici Pokorova.
Cena: 
10 900
Pronájem prostorného bytu s balkonem a krásným výhledem v lokalitě Brno - Lesná. Byt se nachází v 7. NP.
Cena: 
11 000
Pronájem nezařízeného bytu 1+kk po rekonstrukci v lokalitě Brno - Žabovřesky. Jedná se o pronájem samostatného bytu v rodinném domě na ulici Ostrá.
Cena: 
8 500
Pronájem kompletně zařízeného bytu 3+1 v lokalitě Brno - Starý Lískovec. Byt se nachází ve 3.NP bytového domu na ulici Dunajská.
Cena: 
13 000
Pronájem nezařízeného bytu 2+1 v lokalitě Brno - Žabovřesky. Byt se nachází v řadovém čtyřpodlažním bytovém domě v 1. NP na ulici Zborovská.
Cena: 
13 000
Dovolujeme si Vám nabídnout jedinečný apartmán v nejvyšším podlaží budovy AZ Tower s prostorou terasou skýtající překrásné výhledy na historické centr
Cena: 
0
Pronájem velmi prostorného bytu s terasou a krásným výhledem v lokalitě Brno - Lesná. Byt se nachází ve 13. NP bytového domu na ulici Majdalenky.
Cena: 
9 900

Stránky