Reklama
reklama

Přišla pozdě, podnik byl už zavřený. Pomstila se rozbitými dveřmi

Kopancem do skleněných dveří se žena pomstila obsluze, která ji nechtěla pustit do zavřeného podniku. Problémovou zákaznici personál znal, a tak ji strážníci rychle našli.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga

Zvláštní zpětnou vazbu k otevírací době poskytla žena, která se v neděli brzy ráno domáhala vstupu do zábrdovického podniku. Na slova personálu, že už mají zavřeno, reagovala podrážděně a situace se vyhrotila natolik, že zaměstnanci požádali o pomoc na lince 156. 

Jenže dotyčná ještě před příjezdem strážníků údajně prokopla skleněnou výplň vstupních dveří a z místa rychle odešla. Nikde v okolí už sice nebyla, do podniku však nepřišla poprvé, a tak zaměstnanci věděli, o koho jde.

Náhradu vzniklé škody, která zřejmě nepřesáhne hranici pěti tisíc korun, si majitel může nárokovat ve správním řízení, kam strážníci případ postoupili.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Vítězný návrh Foto: KAM
Zklidnění dopravy, více zeleně, míst pro odpočinek a volný čas. I taková by mohlo v budoucnu vypadat historické Staré Brno. Porota ocenila nejlepší návrhy v ideové soutěži na proměnu Mendlova náměstí...
26.09.2018 - 05:00
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
Komentáře