Reklama
reklama

Přišla pozdě, podnik byl už zavřený. Pomstila se rozbitými dveřmi

Kopancem do skleněných dveří se žena pomstila obsluze, která ji nechtěla pustit do zavřeného podniku. Problémovou zákaznici personál znal, a tak ji strážníci rychle našli.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga

Zvláštní zpětnou vazbu k otevírací době poskytla žena, která se v neděli brzy ráno domáhala vstupu do zábrdovického podniku. Na slova personálu, že už mají zavřeno, reagovala podrážděně a situace se vyhrotila natolik, že zaměstnanci požádali o pomoc na lince 156. 

Jenže dotyčná ještě před příjezdem strážníků údajně prokopla skleněnou výplň vstupních dveří a z místa rychle odešla. Nikde v okolí už sice nebyla, do podniku však nepřišla poprvé, a tak zaměstnanci věděli, o koho jde.

Náhradu vzniklé škody, která zřejmě nepřesáhne hranici pěti tisíc korun, si majitel může nárokovat ve správním řízení, kam strážníci případ postoupili.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře