Reklama
reklama

Přišla pozdě, podnik byl už zavřený. Pomstila se rozbitými dveřmi

Kopancem do skleněných dveří se žena pomstila obsluze, která ji nechtěla pustit do zavřeného podniku. Problémovou zákaznici personál znal, a tak ji strážníci rychle našli.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga

Zvláštní zpětnou vazbu k otevírací době poskytla žena, která se v neděli brzy ráno domáhala vstupu do zábrdovického podniku. Na slova personálu, že už mají zavřeno, reagovala podrážděně a situace se vyhrotila natolik, že zaměstnanci požádali o pomoc na lince 156. 

Jenže dotyčná ještě před příjezdem strážníků údajně prokopla skleněnou výplň vstupních dveří a z místa rychle odešla. Nikde v okolí už sice nebyla, do podniku však nepřišla poprvé, a tak zaměstnanci věděli, o koho jde.

Náhradu vzniklé škody, která zřejmě nepřesáhne hranici pěti tisíc korun, si majitel může nárokovat ve správním řízení, kam strážníci případ postoupili.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Festival Foto: TIC
Největší oslava letošního 100. výročí založení samostatného Československa se odehrála na téměř 6,5 hektaru se po 3 týdny a 4 víkendy. Přinesla 85 koncertů, 55 besed, dala vzniknout jednomu novému...
19.06.2018 - 08:00
Rozšířená realita, autentické historické příběhy a šifry – tyto novinky mohou zažít návštěvníci hradu Špilberk v Brně. Hra „Příběhy z kasemat“ jim představí tuto klasickou brněnskou památku...
18.06.2018 - 21:18
Fotografie z festivalu Foto: Kamenka open facebook
V Kamenné čtvrti v Brně se bude od pátku do neděle konat festival nesoucí název Kamenka open. Představí se například cimbálový soubor a další živá muzika, divadlo nebo cirkus.
18.06.2018 - 11:08
Komentáře