Reklama
reklama

Přijďte oslavit s dětmi Velikonoce do brněnské ZOO

V brněnské ZOO se po zimním spánku probouzejí všechna zvířata, ale v předvelikonočním období toho bude k vidění mnohem více. Charitativní jarmark, vědomostní stezka či ukázky práce mistra skláře a řezbáře. Velikonoce v ZOO budou opravdu pestré!
Velikonoce v brněnské ZOO

Brněnská ZOO chystá pro návštěvníky bohatý program. Od pátku 14. dubna až do Velikonočního pondělí je připravena pro návštěvníky pestrá směsice různých zajímavých atrakcí, při kterých se pobaví nejen děti, ale také dospělí. Jelikož je na každý den naplánovaný jiný program, měli by návštěvníci zvážit, který den se jim návštěva ZOO vyplatí nejvíce. K vidění bude umění mistra skláře a řezbáře, jejich řemeslo si pak budou moci vyzkoušet i děti. V sobotu bude součástí velikonočního programu charitativní jarmark a větší děti se mohou těšit na neděli, kdy pro ně bude připravena vědomostní stezka.

Speciální hledání vajíček bude probíhat přímo na Velikonoční pondělí. V celém areálu zoologické zahrady budou schovaná vajíčka a všechny děti se mohou zapojit do jejich hledání. Za nalezené vajíčko pak získají sladkou odměnu. V Dětské zoo budou nejen domácí zvířata a jízda na ponících, ale také ukázky stříhání ovcí a zpracování ovčí vlny tradičním způsobem. Bude zde také probíhat populární focení dětí s živými kuřátky. Pro dospělé budou připravené velikonoční speciality a nebudou chybět ani komentovaná krmení oblíbených zvířat.

Autor: 
Lenka Šimková
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře