Reklama
reklama

Přijďte oslavit s dětmi Velikonoce do brněnské ZOO

V brněnské ZOO se po zimním spánku probouzejí všechna zvířata, ale v předvelikonočním období toho bude k vidění mnohem více. Charitativní jarmark, vědomostní stezka či ukázky práce mistra skláře a řezbáře. Velikonoce v ZOO budou opravdu pestré!
Velikonoce v brněnské ZOO

Brněnská ZOO chystá pro návštěvníky bohatý program. Od pátku 14. dubna až do Velikonočního pondělí je připravena pro návštěvníky pestrá směsice různých zajímavých atrakcí, při kterých se pobaví nejen děti, ale také dospělí. Jelikož je na každý den naplánovaný jiný program, měli by návštěvníci zvážit, který den se jim návštěva ZOO vyplatí nejvíce. K vidění bude umění mistra skláře a řezbáře, jejich řemeslo si pak budou moci vyzkoušet i děti. V sobotu bude součástí velikonočního programu charitativní jarmark a větší děti se mohou těšit na neděli, kdy pro ně bude připravena vědomostní stezka.

Speciální hledání vajíček bude probíhat přímo na Velikonoční pondělí. V celém areálu zoologické zahrady budou schovaná vajíčka a všechny děti se mohou zapojit do jejich hledání. Za nalezené vajíčko pak získají sladkou odměnu. V Dětské zoo budou nejen domácí zvířata a jízda na ponících, ale také ukázky stříhání ovcí a zpracování ovčí vlny tradičním způsobem. Bude zde také probíhat populární focení dětí s živými kuřátky. Pro dospělé budou připravené velikonoční speciality a nebudou chybět ani komentovaná krmení oblíbených zvířat.

Autor: 
Lenka Šimková
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře