Reklama
reklama

Při tragické nehodě u Znojma zemřel jeden muž. Další jsou těžce zranění

Tragickou dopravní nehodu u Znojma nepřežil řidič Volkswagenu, který vjel na silnici I/53 do protisměru. Čelně se srazil s autem, které jelo proti němu. Další tři lidé jsou těžce zranění.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Provoz na silnici I/53 u obce Dobšice na Znojemsku v neděli krátce po poledni utavřela tragická dopravní nehoda. Čelně se tam střetla dvě osobní vozidla.  Podle předběžných zjištění jel řidič osobního auta Volkswagen směrem na Znojmo. Ze zatím nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde čelně narazil do osobního vozidla Seat. Řidič Volkswagenu na místě zemřel, jeho další dva spolujezdci utrpěli těžká zranění. Těžké zranění utrpěla i řidička Seatu.

Na místě zasahovaly také dva záchranářské vrtulníky a komunikace byla po dobu vyšetřování uzavřena. "Policisté událost dokumentují, zjišťují příčiny dopravní nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře