Reklama
reklama

Při tragické nehodě u Znojma zemřel jeden muž. Další jsou těžce zranění

Tragickou dopravní nehodu u Znojma nepřežil řidič Volkswagenu, který vjel na silnici I/53 do protisměru. Čelně se srazil s autem, které jelo proti němu. Další tři lidé jsou těžce zranění.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Provoz na silnici I/53 u obce Dobšice na Znojemsku v neděli krátce po poledni utavřela tragická dopravní nehoda. Čelně se tam střetla dvě osobní vozidla.  Podle předběžných zjištění jel řidič osobního auta Volkswagen směrem na Znojmo. Ze zatím nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde čelně narazil do osobního vozidla Seat. Řidič Volkswagenu na místě zemřel, jeho další dva spolujezdci utrpěli těžká zranění. Těžké zranění utrpěla i řidička Seatu.

Na místě zasahovaly také dva záchranářské vrtulníky a komunikace byla po dobu vyšetřování uzavřena. "Policisté událost dokumentují, zjišťují příčiny dopravní nehody a míru zavinění jednotlivých účastníků," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Komentáře