Reklama
reklama

Přepadl zastavárnu na Štefánikově ulici a odnesl si šperky za čtyři sta tisíc korun

Brněnští kriminalisté, kteří se věnují objasňování násilné trestné činnosti, stále pátrají po pachateli loupežného přepadení, ke kterému došlo poslední lednový den.

Do zastavárny v ulici Štefánikově po poledni vstoupil mladý muž a chvíli si prohlížel vystavené zboží. Následně důrazně zaměstnankyním řekl, že se jedná o přepadení, ať dají ruce vzhůru, že má u sebe zbraň. Poté si vynutil vydání zlatých řetízků v hodnotě bezmála čtyři sta tisíc korun. Šperky si vložil do igelitového sáčku, na ženy ještě křikl, ať si lehnou na zem a z provozovny utekl.

Ze záběrů z bezpečnostní kamery a informací od poškozených kriminalisté zjistili, že by se mělo jednat o muže ve věku kolem třiceti let, vysokého asi 180 cm, štíhlé postavy. Měl rovné husté tmavě hnědé vlasy. Mladík měl oválnou tvář s výraznějším nosem, měl brýle s černými obroučkami. Hovořil česky se slovenským přízvukem. Měl černé rukavice a na hřbetech bylo bílé logo sportovní značky Nike.

Jakékoliv informace k pachateli  můžou případní svědci hlásit  neprodleně na tísňovou linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře