Reklama
reklama

Použité jehly a stříkačky u škol i v parcích. Strážníci včera našli dalších jedenáct

Nebezpečné jehly a stříkačky, které ležely odhozené v blízkosti škol nebo v parcích včera hledali strážníci. Za pár hodin objevili hned jedenáct použitých aplikátorů.
Strážníci včera našli 11 jehel a stříkaček Foto: Centrum news

Do parků, na prostranství v blízkosti škol, ale i na další místa vedly kroky hlídek městské policie, které včera odklízely z ulic potenciálně nebezpečný infekční materiál.

Tři aplikační pomůcky při běžné hlídkové činnosti strážníci našli jak v parku Za divadlem, tak ve Sportovní ulici. Po dvou kusech leželo v ulici Musilově a Kociánka.

Jednotlivé jehly strážníci odklidili u autobusové zastávky v Osové ulici, od školy ve Vranovské i ze Spolkové ulice. Celkem se tedy jednalo o třináct jehel a stříkaček. Strážníci je umístili do sběrných boxů a předali k odborné likvidaci.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Oslavy z minulých let Foto. Dominik Stadler
Hlavní oslavy hokejového titulu s mistry extraligy se blíží. V sobotu 28. dubna se na Zelném trhu sejdou všichni ti, kteří právě zde během finálových bojů věrně fandili Kometě.
26.04.2018 - 10:54
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Čtrnáctiletého chlapce zezadu udeřil a povalil na zem o pět let starší muž. K incidentu došlo, když chlapec vystupoval z tramvaje na zastávce v Bohunicích. Agresor policii uvedl důvod napadení –...
26.04.2018 - 08:00
Festival RE:PUBLIKA letos připomene sté výročí vzniku Československa a devadesát let od otevření výstaviště. Důležitou součástí festivalu, který započne 26. května 2018 na brněnském výstavišti, bude...
25.04.2018 - 20:56
Čtyři veřejné stanice pro elektromobily vzniknou v Brně v příštím roce. Stanice vyrostou v blízkosti nebo v areálech velkých výrobních zdrojů Tepláren Brno – Červený mlýn, Staré Brno, Špitálka....
25.04.2018 - 19:21
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Výzkumníci z Fakulty informačních technologií VUT spolu s dalšími evropskými vědci vyvíjí přístroj na diagnostiku rakoviny prsu. V budoucnu by nová 3D technologie mohla nahradit klasický ultrazvuk i...
25.04.2018 - 12:02
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na festivalu Ochutnej svět budou moct návštěvníci vyzkoušet jídlo z více než čtyřiceti zemí. Akce, která se uskuteční tento víkend na Malé Americe, nabídne také koncerty nebo školy vaření.
25.04.2018 - 07:47
Komentáře