Reklama
reklama

Policisté žádají veřejnost o spolupráci. Hledají řidiče nabouraného vozu

Břeclavští policisté se obracejí s prosbou o pomoc na veřejnost. Pátrají po řidiči, který automobil nejprve ukradnul, a poté s ním havaroval. Z místa nehody ihned utekl.

Policisté pátrají po řidiči, který nejprve osobní automobil Volvo S80 ukradnul, ujel s ním pár kilometrů, a poté havaroval. Celý incident se odehrál v sobotu mezi obcemi Zaječí a Přítluky. Majitel vozidla jej nechal stát krátce po osmé hodině ranní v Zaječí i s klíčkem v zapalování a na malý okamžik se vzdálil. Právě této situace využil zatím neznámý pachatel, který automobil ukradnul. Pravděpodobně se snažil z místa ujet co nejrychleji, a rychlá jízda se mu po pár kilometrech směrem k obci Přítluky vymstila, a havaroval.

Zloděj z místa nehody ihned utekl, na vozidle ovšem způsobil hmotnou škodu čtyřicet tisíc korun. „K řádnému objasnění tohoto případu se obracíme se žádostí na občany. Jestliže jste si všimli pohybu podezřelé osoby v okolí odstaveného auta nebo jste viděli přímo jízdu a následnou havárii, volejte linku 158. Budeme rádi za jakékoli informace, kterém nám pomohou případ řádně objasnit“, uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Jeden muž zemřel při autonehodě na silnici mezi obcemi Neslovice a Tetčice na Brněnsku při čelní srážce dvou osobních aut. Hasiči řidiče museli vyprostit. Jeden však svým zraněním podlehl.
15.12.2017 - 07:00
Komentáře