Reklama
reklama

Policisté žádají veřejnost o spolupráci. Hledají řidiče nabouraného vozu

Břeclavští policisté se obracejí s prosbou o pomoc na veřejnost. Pátrají po řidiči, který automobil nejprve ukradnul, a poté s ním havaroval. Z místa nehody ihned utekl.

Policisté pátrají po řidiči, který nejprve osobní automobil Volvo S80 ukradnul, ujel s ním pár kilometrů, a poté havaroval. Celý incident se odehrál v sobotu mezi obcemi Zaječí a Přítluky. Majitel vozidla jej nechal stát krátce po osmé hodině ranní v Zaječí i s klíčkem v zapalování a na malý okamžik se vzdálil. Právě této situace využil zatím neznámý pachatel, který automobil ukradnul. Pravděpodobně se snažil z místa ujet co nejrychleji, a rychlá jízda se mu po pár kilometrech směrem k obci Přítluky vymstila, a havaroval.

Zloděj z místa nehody ihned utekl, na vozidle ovšem způsobil hmotnou škodu čtyřicet tisíc korun. „K řádnému objasnění tohoto případu se obracíme se žádostí na občany. Jestliže jste si všimli pohybu podezřelé osoby v okolí odstaveného auta nebo jste viděli přímo jízdu a následnou havárii, volejte linku 158. Budeme rádi za jakékoli informace, kterém nám pomohou případ řádně objasnit“, uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Svatbu lze pořádat na mnoha místech – v kostele, na radnici, zámku, lodi, zahraně, v parku nebo hotelu. Pro netradiční místo pro svůj obřad se rozhodli budoucí novomanželé Jana Manová a Milan Hypra,...
20.06.2018 - 20:00
Telefonát, v němž se ozval hlas opilého muže, zaznamenali včera v nočních hodinách policisté na Břeclavsku. Muž vyhrožoval, že skočí pod vlak. Svůj slib však nesplnil, načež jej policisté odvedli...
20.06.2018 - 16:07
Podvodník na fotografii Foto: Policie České republiky
Brněnští kriminalisté pátrají po podvodníkovi, který se vydával za celníka, aby připravil svou oběť o 900 tisíc korun. Poznáváte jej na fotografii?
20.06.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Komentáře