Reklama
reklama

Policisté zachránili psa

Strážníci vyjížděli k údajné potyčce, pohotově přitom zachránili život psovi.

Do emočně vypjaté atmosféry se dostaly dvě hlídky městské policie, které v sobotu odpoledne prověřovaly oznámení o potyčce dvou osob. Na místě pak zastihli několik lidí, kteří na sebe pokřikovali. Nikdo z nich však nebyl zraněn. Strážníci si mezi nimi všimli středně velkého psa, který krvácel z přední tlapy. Podle svědků se pes zranil na střepech z láhve, která upadla kolemjdoucímu. Zatímco jedna hlídka psa pomocí obvaziva z auta ošetřila, druhá zavolala odchytovou službu. Zároveň se postarali o to, aby ošetřování nikdo nenarušoval. Vzápětí transportovali zraněného psa k veterinářovi. Ten psa vyšetřil a sdělil, že šlo o tepenné krvácení a nebýt zásahu strážníků, pes by nepřežil. Právě poranění psa mělo vést k roztržce. Případ bude nadále vyšetřovat přestupková komise. 

 

(Zdroj: MP Brno) 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře