Reklama
reklama

Policisté přijeli k hádce mezi partnery. V bytě na Veveří objevili pěstírnu konopí

Brněnští policisté přijali oznámení o napadání mezi partnery v jednomu z bytů v městské části Brno-Veveří. V bytě nenašli jen pohádaný pár, ale i pěstírnu konopí.
Konopí, ilustrační foto Foto: PČR JMK

Když přijeli na místo, zjistili, že zde před nimi byla i záchranka, kterou však aktéři konfliktu do bytu nevpustili. Policii však dveře na klepání otevřeli. Povedený pár se po návratu ze zábavy pohádal, muž chtěl, aby žena z jeho bytu odešla a při této hádce došlo i k vzájemnému fyzickému napadení. Při rozhovoru s účastníky konfliktu si policisté ve vedlejší místnosti povšimli neobvyklé dřevěné konstrukce.

Když si ji potom prohlédli z blízka podrobněji, zjistili, že se jedná o slušně vybavenou pěstírnu konopí. Hádka s partnerkou se tak osmačtyřicetiletému muži nevyplatila, tento už si vyslechl podezření z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře