Reklama
reklama

Policisté pátrají po dvouleté holčičce a její matce. Otec je neviděl už tři měsíce

Otec neviděl svou dceru ani bývalou přítelkyni asi tři měsíce. Nyní se obrátil na policii, která se zároveň obrací s prosbou o pomoc při pátrání na veřejnost.

Na policii se během včerejšího dne obrátil zoufalý otec, který svou dceru a bývalou přítelkyni viděl naposledy asi před třemi měsíci. Matka není v kontaktu ani s jinými rodinnými příslušníky, navíc se třiatřicetiletá žena měla v minulosti léčit na psychiatrii. Podle dostupných informací by se měla i s dcerou pohybovat někde na Vyškovsku.

Pohřešovaná Petra Kadlecová je střední postavy, má hnědé krátké vlasy a šedé oči. Malá Eliška má hnědé oči a hnědé vlásky. „Jelikož nevíme, jaký je současný psychický stav matky, může být dítě v ohrožení. Proto se obracíme také na veřejnost, aby jakékoliv informace o pohřešovaném dítěti či matce neprodleně nahlásili na linku 158“, uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Komentáře