Reklama
reklama

Policisté vyšetřují tragickou nehodu u Bučovic. Vzala si lidské životy

Během dnešní noci vyjeli policisté k tragické nehodě na Vyškovsku. Řidič dodávky Fiat Ducato najel ze zatím neznámých důvodů u obce Marefy do protisměru, kde se srazil s Mazdou.

Dodávka se s osobním autem střetla kolem půl jedné ráno na silnici I/50 mezi Slavkovem a Bučovicemi. Na místo vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. 

Řidič osobáku na místě zemřel, později pak i žena, která seděla na místě spolujezdce. Další tři ženy převezli záchranáři s těžkými zraněními do nemocnice.

Alkohol i drogy u řidiče vyloučili policisté provedením dechové zkoušky a testů. Jednou z verzí, proč k nehodě došlo, je mikrospánek řidiče dodávky. Nehoda se zatím vyšetřuje.

Zdroj: pčr

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře