Reklama
reklama

Policisté identifikovali ostatky nalezené loni Pod Vápenicí na Blanensku

Loňského listopadu objevil náhodný muž na procházce Pod Vápenicí na Blanensku mrtvé tělo člověka. Policisté nyní ostatky identifikovali.

Muž na procházce loni v listopadu učinil děsivý nález. V oblasti Habrůvka v místě Pod Vápenicí objevil lidské ostatky. Nyní policisté identifikovali komu patří. 

Na základě zkoumání zjistili, že se jedná o pohřešovaného muže z Blanenska, po kterém policie pátrala od loňského května. Tehdy se na policii obrátil bratr ztraceného muže s tím, že odjel na kole na projížďku a už se nevrátil. 

Policisté na základě soudní pitvy zjistili, že se nejednalo o vraždu. „Děkujeme všem, kteří se na výzvu o pomoc přihlásili, poskytli k případu jakékoliv informace a tím pomohli objasnit určité skutečnosti“ dodala policejní mluvčí Lenka Koryťáková.

Zdroj: pčr

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře