Reklama
reklama

Policie pátrá po mladíkovi. Vzal z bankomatu neprávem třináct tisíc

Brněnští kriminalisté řeší zapeklitý případ krádeže peněz a nyní se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání. Muž si v bankomatu vybral třináct tisíc, ovšem peníze na místě zapomněl. O chvíli později je z přístroje ukradl mladík, po kterém policie usilovně pátrá.

Případ není zdaleka tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Brněnští kriminalisté jej vyšetřují již od konce dubna, nyní se obrací s prosbou o pomoc na veřejnost. Vše se odehrálo 25. dubna u bankomatu v Horově ulici, kde kolem půl sedmé večer vybral pětadvacetiletý muž hotovost ve výši třinácti tisíc korun. Následně si vzal platební kartu a odešel, ovšem zapomněl vybranou hotovost. Přibližně po dvou minutách k bankomatu přišel neznámý mladík a spatřil zapomenuté peníze. Bankovky vytáhl, pokusil se ještě o výběr a odešel, přičemž sám zapomněl na místě platební kartu.

„Policistům se podařilo zjistit majitele uvedené karty, nicméně v žádném případě se nejedná o mladíka zachyceného na videozáznamu z bezpečnostní kamery. Pravý majitel tvrdí, že platební kartu má u sebe a nikdy ji neztratil. Mladíka, který se s ní pokoušel o výběr, údajně nikdy neviděl“, uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Nyní se tedy policisté obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po mladém muži. „Ten mladík s penězi zjevně manipuloval a mohl by tak pomoci osvětlit celý případ. Pokud má kdokoli informace k mladíkovi na fotografiích, může je sdělit policistům přes tísňovou linku 158“, doplnila Cejnková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře