Reklama
reklama

Policie hledá dvanáctiletou dívku! Napsala dopis a odešla z domova

Rodinní příslušníci a policisté pátrají po pohřešované dvanáctileté dívce z Hodonínska. Ta v neděli odešla ze svého bydliště a matce napsala vzkaz, že se nevrátí. Policisté po ní od té doby pátrají, ale zatím bez úspěchu.
Pohřešovaná dívka Foto: PČR JMK
Pohřešovaná dívka Foto: PČR JMK

Uvedená dívka je vysoká 150 cm, střední postavy s větším poprsím a vypadá na svůj věk vyspěleji. Má hnědé vlasy pod ramena, a na sobě by měla mít černou bomber bundu do pasu, černé kalhoty, boty červeno-černé Adidas, vak černé s nápisem KROPP.

"Jakékoliv poznatky o výskytu nebo pohybu této dívky můžete sdělit na kterékoliv služebně Policie ČR nebo na lilnce 158," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře