Reklama
reklama

Policie hledá drzého zloděje, který nechal hodnotnou kořist v bankomatu

Dosud neznámý pachatel si mohl přijít na částku pohybující se kolem dvou milionů. Tři čtvrtě hodiny se snažil dostat do bankomatu nejmenované finanční společnosti. Nakonec se mu to nepodařilo.
Pachatel   Foto: Kamerový záznam/pčr
Pachatel   Foto: Kamerový záznam/pčr
Pachatel   Foto: Kamerový záznam/pčr

Tři čtvrtě hodiny trvající krádež se odehrála krátce před půlnocí v první polovině měsíce prosince minulého roku. Neznámý muž měl v úmyslu dostat se do bankomatu jedné finanční společnosti na brněnské ulici Vlkova. Štěstí mu však příliš nepřálo.

K činu použil promyšlené přestrojení – falešný knír a brýle. I když se policistům podařilo získat několik důležitých stop, pachatel do dnešního dne nebyl dopaden.

Pokud zločince z fotografií poznáte, volejte linku 158 nebo přímo brněnským kriminalistům na linku 974 623 584. Případ se vyšetřuje jako podezření ze spáchání trestných činů poškození cizí věci a krádež ve stádiu pokusu.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře