Reklama
reklama

Policie hledá drzého zloděje, který nechal hodnotnou kořist v bankomatu

Dosud neznámý pachatel si mohl přijít na částku pohybující se kolem dvou milionů. Tři čtvrtě hodiny se snažil dostat do bankomatu nejmenované finanční společnosti. Nakonec se mu to nepodařilo.
Pachatel   Foto: Kamerový záznam/pčr
Pachatel   Foto: Kamerový záznam/pčr
Pachatel   Foto: Kamerový záznam/pčr

Tři čtvrtě hodiny trvající krádež se odehrála krátce před půlnocí v první polovině měsíce prosince minulého roku. Neznámý muž měl v úmyslu dostat se do bankomatu jedné finanční společnosti na brněnské ulici Vlkova. Štěstí mu však příliš nepřálo.

K činu použil promyšlené přestrojení – falešný knír a brýle. I když se policistům podařilo získat několik důležitých stop, pachatel do dnešního dne nebyl dopaden.

Pokud zločince z fotografií poznáte, volejte linku 158 nebo přímo brněnským kriminalistům na linku 974 623 584. Případ se vyšetřuje jako podezření ze spáchání trestných činů poškození cizí věci a krádež ve stádiu pokusu.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře