Reklama
reklama

Policie hledá agresora z brněnského klubu. Poznáváte ho na fotografii?

Policie žádá o pomoc při hledání agresora, který v listopadu loňského roku zaútočil na jednadvacetiletého mladíka. Přišel k němu a bez varování ho udeřil lahví do hlavy, která se rozbila a oběť pořezala. Poznáváte agresora na fotografii?
Neznámý podezřelý Foto: Městská policie Brno
Doprovod agresora Foto: Městská policie Brno
Druhý pár Foto: Městská policie Brno

Brněnští kriminalisté dosud marně pátrají po agresorovi, který 5. listopadu loňského roku u baru v klubu Two Faces napadl jednadvacetiletého muže. Zřejmě se mu nelíbilo, že rozmlouval se ženou, se kterou přišel.

Bez jakéhokoliv varování na svou oběť zaútočil lahví, která se při úderu do hlavy rozbila a rozřízla nic netušící oběti obličej. V nastalém zmatku se dvojice z klubu vytratila. Případ je šetřen pro trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví.

Kriminalisté žádají o pomoc se ztotožněním muže a ženy (viz foto). Během práce na případu se jim podařilo získat také fotografie jiného páru, který by k případu mohl rovněž poskytnout cenné informace, protože byl podle svědků v kontaktu s podezřelým a jeho doprovodem.

"Pokud poznáte, o koho na fotografiích jde, oznamte to policistům na tísňové lince nebo na nejbližší policejní služebně. Děkujeme za spolupráci," řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šváb.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Oslavy z minulých let Foto. Dominik Stadler
Hlavní oslavy hokejového titulu s mistry extraligy se blíží. V sobotu 28. dubna se na Zelném trhu sejdou všichni ti, kteří právě zde během finálových bojů věrně fandili Kometě.
26.04.2018 - 10:54
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Čtrnáctiletého chlapce zezadu udeřil a povalil na zem o pět let starší muž. K incidentu došlo, když chlapec vystupoval z tramvaje na zastávce v Bohunicích. Agresor policii uvedl důvod napadení –...
26.04.2018 - 08:00
Festival RE:PUBLIKA letos připomene sté výročí vzniku Československa a devadesát let od otevření výstaviště. Důležitou součástí festivalu, který započne 26. května 2018 na brněnském výstavišti, bude...
25.04.2018 - 20:56
Čtyři veřejné stanice pro elektromobily vzniknou v Brně v příštím roce. Stanice vyrostou v blízkosti nebo v areálech velkých výrobních zdrojů Tepláren Brno – Červený mlýn, Staré Brno, Špitálka....
25.04.2018 - 19:21
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Výzkumníci z Fakulty informačních technologií VUT spolu s dalšími evropskými vědci vyvíjí přístroj na diagnostiku rakoviny prsu. V budoucnu by nová 3D technologie mohla nahradit klasický ultrazvuk i...
25.04.2018 - 12:02
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na festivalu Ochutnej svět budou moct návštěvníci vyzkoušet jídlo z více než čtyřiceti zemí. Akce, která se uskuteční tento víkend na Malé Americe, nabídne také koncerty nebo školy vaření.
25.04.2018 - 07:47
Komentáře