Reklama
reklama

Policie hledá agresora z brněnského klubu. Poznáváte ho na fotografii?

Policie žádá o pomoc při hledání agresora, který v listopadu loňského roku zaútočil na jednadvacetiletého mladíka. Přišel k němu a bez varování ho udeřil lahví do hlavy, která se rozbila a oběť pořezala. Poznáváte agresora na fotografii?
Neznámý podezřelý Foto: Městská policie Brno
Doprovod agresora Foto: Městská policie Brno
Druhý pár Foto: Městská policie Brno

Brněnští kriminalisté dosud marně pátrají po agresorovi, který 5. listopadu loňského roku u baru v klubu Two Faces napadl jednadvacetiletého muže. Zřejmě se mu nelíbilo, že rozmlouval se ženou, se kterou přišel.

Bez jakéhokoliv varování na svou oběť zaútočil lahví, která se při úderu do hlavy rozbila a rozřízla nic netušící oběti obličej. V nastalém zmatku se dvojice z klubu vytratila. Případ je šetřen pro trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví.

Kriminalisté žádají o pomoc se ztotožněním muže a ženy (viz foto). Během práce na případu se jim podařilo získat také fotografie jiného páru, který by k případu mohl rovněž poskytnout cenné informace, protože byl podle svědků v kontaktu s podezřelým a jeho doprovodem.

"Pokud poznáte, o koho na fotografiích jde, oznamte to policistům na tísňové lince nebo na nejbližší policejní služebně. Děkujeme za spolupráci," řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šváb.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Odtahová služba na Zelném trhu v Brně Foto: Centrum news
Neoprávněné parkování v modrých zónách se řidičům v Brně nemusí vyplatit. Místo pokuty je čeká rovnou odtažené auto.
16.10.2018 - 10:35
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Zmateného muže skákajícího před projíždějící auta zahlédl muž na Lesné. Kvůli obavě o jeho zdraví přivolal strážníky. Muž hlídce ale nedokázal říct ani své jméno.
16.10.2018 - 08:00
Zábrdovický most Foto: Google maps
Na celých 15 měsíců uzavřou opravy Zábrdovický most spolu se Zábrdovickou ulicí. Uzavírka začne v sobotu 20. října. Chodci mohou pro přechod řeky Svitavy využít lávku, řidiči ale budou muset most...
15.10.2018 - 13:50
V nákupním centru AVION Shopping park Brno se ve dnech 19. - 20. října 2018 uskuteční festival s názvem Senioři v akci. Tento festival je určený nejen seniorům, ale všem, kteří mají chuť se dozvědět...
15.10.2018 - 10:58
Modré zóny Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Dodržování rezidentního parkování v Brně nyní hlídají strážníci, popřípadě jedno auto s kamerami. V budoucnu se ale chystá rozsáhlý kamerový systém, který bude kontrolovat vjezdy aut do modrých zón...
15.10.2018 - 08:00
Počátkem letošního roku zde došlo k ukončení provozu léčebny, před letními prázdninami budil areál naopak emoce kvůli umístění části nájemníků z ubytovny v Šámalově ulici. Nyní je vše jinak a začne...
14.10.2018 - 08:21
Komentáře