Reklama
reklama

Policie hledá agresora z brněnského klubu. Poznáváte ho na fotografii?

Policie žádá o pomoc při hledání agresora, který v listopadu loňského roku zaútočil na jednadvacetiletého mladíka. Přišel k němu a bez varování ho udeřil lahví do hlavy, která se rozbila a oběť pořezala. Poznáváte agresora na fotografii?
Neznámý podezřelý Foto: Městská policie Brno
Doprovod agresora Foto: Městská policie Brno
Druhý pár Foto: Městská policie Brno

Brněnští kriminalisté dosud marně pátrají po agresorovi, který 5. listopadu loňského roku u baru v klubu Two Faces napadl jednadvacetiletého muže. Zřejmě se mu nelíbilo, že rozmlouval se ženou, se kterou přišel.

Bez jakéhokoliv varování na svou oběť zaútočil lahví, která se při úderu do hlavy rozbila a rozřízla nic netušící oběti obličej. V nastalém zmatku se dvojice z klubu vytratila. Případ je šetřen pro trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví.

Kriminalisté žádají o pomoc se ztotožněním muže a ženy (viz foto). Během práce na případu se jim podařilo získat také fotografie jiného páru, který by k případu mohl rovněž poskytnout cenné informace, protože byl podle svědků v kontaktu s podezřelým a jeho doprovodem.

"Pokud poznáte, o koho na fotografiích jde, oznamte to policistům na tísňové lince nebo na nejbližší policejní služebně. Děkujeme za spolupráci," řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šváb.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
V Brně se poprvé sešlo 25 zástupců brněnských společností, Jihomoravského kraje, Ředitelství silnic a dálnic a odborů magistrátu pod taktovkou skupiny Koordinátora oprav a uzavírek. Skupina se...
16.01.2019 - 16:02
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Patnáctiletá slečna se v pondělí dusila v bytě na Merhautově ulici a nemohla se dostat ven. Vystrašená zavolala na linku 158. Policisté ji z bytu plného dýmu dostali.
16.01.2019 - 08:00
Loňské sucha a předchozí vyprahlá léta příliš nenasvědčují tomu, že by do Brna měla přijít velká voda. Přesto chce město investovat téměř jednu miliardu korun do vybudování uceleného systému, který...
15.01.2019 - 20:00
Hatě u Znojma Foto: Centrum news
Policie dopadla jednu ze zlodějek, které ukradly 80 tisíc korun muži, který přijel na nákupy do obchodního centra u hraničního obchodu Hatě. Obě zlodějky jsou Bulharky. Jedna je ve vazbě, po druhé...
15.01.2019 - 11:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
K příležitosti stého výročí založení brněnské Masarykovy univerzity pokřtí její rektor Mikuláš Bek speciální tramvaj, která toto významné výročí bude připomínat.
15.01.2019 - 08:00
Chátrajícím historickým zařízením tělocvičných jednot v Jihomoravském kraji svitla naděje na záchranu. Kraj pro jejich rekonstrukci vyčlenil 4,8 milionu korun. Lhůta pro podávání žádostí o dotaci...
14.01.2019 - 19:57
Komentáře