Reklama
reklama

Policie hledá agresora z brněnského klubu. Poznáváte ho na fotografii?

Policie žádá o pomoc při hledání agresora, který v listopadu loňského roku zaútočil na jednadvacetiletého mladíka. Přišel k němu a bez varování ho udeřil lahví do hlavy, která se rozbila a oběť pořezala. Poznáváte agresora na fotografii?
Neznámý podezřelý Foto: Městská policie Brno
Doprovod agresora Foto: Městská policie Brno
Druhý pár Foto: Městská policie Brno

Brněnští kriminalisté dosud marně pátrají po agresorovi, který 5. listopadu loňského roku u baru v klubu Two Faces napadl jednadvacetiletého muže. Zřejmě se mu nelíbilo, že rozmlouval se ženou, se kterou přišel.

Bez jakéhokoliv varování na svou oběť zaútočil lahví, která se při úderu do hlavy rozbila a rozřízla nic netušící oběti obličej. V nastalém zmatku se dvojice z klubu vytratila. Případ je šetřen pro trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví.

Kriminalisté žádají o pomoc se ztotožněním muže a ženy (viz foto). Během práce na případu se jim podařilo získat také fotografie jiného páru, který by k případu mohl rovněž poskytnout cenné informace, protože byl podle svědků v kontaktu s podezřelým a jeho doprovodem.

"Pokud poznáte, o koho na fotografiích jde, oznamte to policistům na tísňové lince nebo na nejbližší policejní služebně. Děkujeme za spolupráci," řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šváb.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Komentáře