Reklama
reklama

Pohled malé holčičky vyprovokoval opilou ženu k napadení

Na matku s dcerou zaútočila v Mariánském údolí opilá mladá žena, kterou podle jejich slov vyprovokoval pohled malé holčičky. Nevinný pohled si vyložila agresivní žena po svém a napadla matku s dcerkou.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga

Brněnským strážníkům se v sobotu večer ozvala osmatřicetiletá žena s tím, že na ni a její dceru zaútočila v Mariánském údolí mladá žena. "Konflikt údajně vyvolal nevinný pohled malé dívky, který si mladá žena vyložila po svém," uvedla mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková..

Hlídce se napadená žena přihlásila u autobusové zastávky a strážníci si všimli také útočnice. Sedmadvacetiletá žena totiž hystericky křičela a všem včetně strážníků sprostě nadávala, i přesto, že u sebe měla dva syny.

K útoku se přiznala, stejně jako k tomu, že vypila několik piv. Dál ale se strážníky spolupracovat odmítala. Hlídka ji opakovaně vyzývala k prokázání totožnosti a také k tomu, aby se uklidnila.

Když se žena pokusila s výhružným gestem vstát a byla agresivní, strážníci ji spoutali. Následná dechová zkouška ukázala hodnotu 1,13 promile. Hlídka na místo zavolala republikovou policii a mezitím ošetřila osmatřicetiletou ženu, která při napadení utrpěla tržnou ránu na ruce.

Další lékařskou pomoc ale odmítla. Státní policie si na místě sedmadvacetiletou ženu převzala spolu s případem kvůli podezření ze spáchání trestného činu. Pro ženiny syny přijel její otec, který strážníkům slíbil, že se o ně postará.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře