Reklama
reklama

Po zapálení popelnic utíkal policistům a skočil z prvního patra galerie

Přes tísňovou linku policisté přijali oznámení od ženy, která byla svědkem vandalismu. Viděla muže, který u autobusového nádraží Zvonařka zapaloval popelnice a jednu z nich hodil na silnic. Policii se pachatel snažil utéct, poté skočil z prvního patra obchodního centra.
Ilustrační foto

Podezřelým pachatelem je vězeň ve věku 34 let. V den incidentu se měl vrátit zpátky do břeclavské věznice. Před zapálením popelnic měl ještě ukrást zapalovač v trafice.

Incident se stal v úterý před osmou hodinou ranní. Na základě informací z telefonátu se policisté vydali na místo, kde měl muž řádit. Svědkyně na místě označila za pachatele zrovna odcházejícího muže.

Ten se hned při spatření hlídky dal na útěk a zamířil směrem k obchodnímu centru. Na výzvy pronásledujících policistů nereagoval. Když se v obchodním centru vyskytl v pasti a neměl kam utéct, rozhodl se skočit dolů z prvního patra.

Policisté následně podezřelého muže zpacifikovali. Muž si při pádu poranil obě paty, policisté ho proto odnesli do vozidla a převezli do nemocnice. Podle policistů je velmi pravděpodobné, že byl pod vlivem omamných látek. To ale musí potvrdit výsledky laboratorního vyšetření. Celým případem se nyní budou zabývat kriminalisté.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Kniha Normalizační Brno
Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva připomene studentský průvod i výstava fotografií normalizačního Brna.
16.11.2017 - 16:43
Město převzalo vánoční strom
Vánoční strom, který každý rok zdobí náměstí Svobody, Brno opět převzalo od Bílovic nad Svitavou. Včera se uskutečnilo slavností předání 18 metrů vysokého smrku ztepilého. Byla přítomna i...
16.11.2017 - 07:58
Fotka klubu z roku 2014
Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami. Z barové místnosti se stala kavárna a sál se rozšířil a zrekonstruoval. Zřizovatel chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna.
15.11.2017 - 14:19
Alkohol v Brně prodalo mladistvému 16 z 18 provozoven
Inspektoři České obchodní inspekce zkontrolovali osmnáct brněnských provozoven, zda mladistvým prodají alkohol. V šestnácti z nich nedodrželi zákon a alkohol prodali.
15.11.2017 - 07:58
Brněnští radní dnes schválili vybudování wellness v plaveckém stadionu za Lužánkami. Nabídne třeba sauny, vířivku nebo relaxační bazén.
14.11.2017 - 18:20
Komentáře