Reklama
reklama

Po zapálení popelnic utíkal policistům a skočil z prvního patra galerie

Přes tísňovou linku policisté přijali oznámení od ženy, která byla svědkem vandalismu. Viděla muže, který u autobusového nádraží Zvonařka zapaloval popelnice a jednu z nich hodil na silnic. Policii se pachatel snažil utéct, poté skočil z prvního patra obchodního centra.
Ilustrační foto

Podezřelým pachatelem je vězeň ve věku 34 let. V den incidentu se měl vrátit zpátky do břeclavské věznice. Před zapálením popelnic měl ještě ukrást zapalovač v trafice.

Incident se stal v úterý před osmou hodinou ranní. Na základě informací z telefonátu se policisté vydali na místo, kde měl muž řádit. Svědkyně na místě označila za pachatele zrovna odcházejícího muže.

Ten se hned při spatření hlídky dal na útěk a zamířil směrem k obchodnímu centru. Na výzvy pronásledujících policistů nereagoval. Když se v obchodním centru vyskytl v pasti a neměl kam utéct, rozhodl se skočit dolů z prvního patra.

Policisté následně podezřelého muže zpacifikovali. Muž si při pádu poranil obě paty, policisté ho proto odnesli do vozidla a převezli do nemocnice. Podle policistů je velmi pravděpodobné, že byl pod vlivem omamných látek. To ale musí potvrdit výsledky laboratorního vyšetření. Celým případem se nyní budou zabývat kriminalisté.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře