Reklama
reklama

Po hádce manželku zavraždil. Její tělo pak zakopal na poli

Policisté od pátku pátrali po ženě z Kyjovska. Ukázalo se, že pohřešovanou ženu zabil po hádce její manžel. Tělo své manželky následně zakopal na poli poblíž města. 
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Od pátečního rána pátrali kyjovští policisté po čtyřicetileté ženě. Tu pohřešovala její matka. "V průběhu pátrání po ženě mimo jiné policisté vyslechli i jejího o rok staršího manžela. V jeho výpovědi narazili na několik nesrovnalostí," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Muž se nakonec v dalším z výslechů přiznal, že svou manželku, s níž jsou v rozvodovém řízení, ve čtvrtek večer po slovní rozepři zavraždil. Tělo pak zakopal poblíž města na poli.

Jedenačtyřicetiletý muž kriminalistům oznámil místo, kde tělo zavražděné manželky zakopal. "Kriminalisté muži sdělili podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy. V neděli odpoledne pak dali podnět k vzetí do vazby. O ní rozhodne soudce v průběhu pondělka," dodal Malášek.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ohňostroj Foto: MMB
Významná brněnská výročí, charleston a rozzářené brněnské nebe. Tak by šlo charakterizovat letošní ročník mezinárodní soutěže ohňostrojů Ignis Brunensis. První ohňostroj osvítí nebe nad Špilberkem už...
23.05.2019 - 17:42
Už po jedenácté se tento pátek vydají lidé v Brně a okolí do kostelů, kaplí a klášterů. Řada z nich nikoli za modlitbou, ale za zážitkem. Ten pro ně organizátoři letos připravili na rekordních 204...
23.05.2019 - 17:28
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Komentáře