Reklama
reklama

Po hádce manželku zavraždil. Její tělo pak zakopal na poli

Policisté od pátku pátrali po ženě z Kyjovska. Ukázalo se, že pohřešovanou ženu zabil po hádce její manžel. Tělo své manželky následně zakopal na poli poblíž města. 
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Od pátečního rána pátrali kyjovští policisté po čtyřicetileté ženě. Tu pohřešovala její matka. "V průběhu pátrání po ženě mimo jiné policisté vyslechli i jejího o rok staršího manžela. V jeho výpovědi narazili na několik nesrovnalostí," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Muž se nakonec v dalším z výslechů přiznal, že svou manželku, s níž jsou v rozvodovém řízení, ve čtvrtek večer po slovní rozepři zavraždil. Tělo pak zakopal poblíž města na poli.

Jedenačtyřicetiletý muž kriminalistům oznámil místo, kde tělo zavražděné manželky zakopal. "Kriminalisté muži sdělili podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy. V neděli odpoledne pak dali podnět k vzetí do vazby. O ní rozhodne soudce v průběhu pondělka," dodal Malášek.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
I v letošním roce poputuje z Bílovic nad Svitavou do Brna vánoční strom, který bude, jak již je tradicí, tažen koňským spřežením.
18.11.2020 - 17:39
Komentáře