Reklama
reklama

Po hádce manželku zavraždil. Její tělo pak zakopal na poli

Policisté od pátku pátrali po ženě z Kyjovska. Ukázalo se, že pohřešovanou ženu zabil po hádce její manžel. Tělo své manželky následně zakopal na poli poblíž města. 
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Od pátečního rána pátrali kyjovští policisté po čtyřicetileté ženě. Tu pohřešovala její matka. "V průběhu pátrání po ženě mimo jiné policisté vyslechli i jejího o rok staršího manžela. V jeho výpovědi narazili na několik nesrovnalostí," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Muž se nakonec v dalším z výslechů přiznal, že svou manželku, s níž jsou v rozvodovém řízení, ve čtvrtek večer po slovní rozepři zavraždil. Tělo pak zakopal poblíž města na poli.

Jedenačtyřicetiletý muž kriminalistům oznámil místo, kde tělo zavražděné manželky zakopal. "Kriminalisté muži sdělili podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy. V neděli odpoledne pak dali podnět k vzetí do vazby. O ní rozhodne soudce v průběhu pondělka," dodal Malášek.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře