Reklama
reklama

Po devíti letech se Česká Miss vrací do Brna

Souboj o korunku krásy proběhne 23. září v DRFG Areně. Finalistky však město obsadí už týden před galavečerem.

Do Brna opět zavítá nejsledovanější soutěž krásy v České republice. Volba Miss se v moravské metropoli odehrála naposledy v roce 2008, kdy se Miss České republiky stala Zuzana Jandová. Finálový galavečer proběhne pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje, Bohumila Šimka, pod záštitou primátora statutárního města Brna, Ing. Petra Vokřála, a za podpory města Brna.

Město Brno finálová dvanáctka navštíví už týden před finále. Jejich týden ale bude pracovní. Čeká je nejen focení a natáčení, ale i několik módních přehlídek. Přesto však budou mít příležitost podívat se i na významné brněnské památky, aby druhé největší město České republiky lépe poznaly. 

O tom, kdo se stane nejkrásnější dívkou naší země, rozhodne jak porota, ve které zasedne například Petra Pilařová, která pro dívky připravuje večerní šaty, ale i veřejnost svými hlasy. O tom, která z dívek získá titul Česká Miss Online 2017, mouhou fanoušci rozhodnout už nyní a to hlasováním na facebookovém a instagramovém profilu České Miss.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Svatbu lze pořádat na mnoha místech – v kostele, na radnici, zámku, lodi, zahraně, v parku nebo hotelu. Pro netradiční místo pro svůj obřad se rozhodli budoucí novomanželé Jana Manová a Milan Hypra,...
20.06.2018 - 20:00
Telefonát, v němž se ozval hlas opilého muže, zaznamenali včera v nočních hodinách policisté na Břeclavsku. Muž vyhrožoval, že skočí pod vlak. Svůj slib však nesplnil, načež jej policisté odvedli...
20.06.2018 - 16:07
Podvodník na fotografii Foto: Policie České republiky
Brněnští kriminalisté pátrají po podvodníkovi, který se vydával za celníka, aby připravil svou oběť o 900 tisíc korun. Poznáváte jej na fotografii?
20.06.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Komentáře