Reklama
reklama

Pivní slavnosti se ve Velkém Březně, Brně a Krušovicích uskuteční až za rok

Pro všechny příznivce letních slavností s koncerty a pivními značkami z portfolia společnosti HEINEKEN nemáme dobrou zprávu. Den otevřených dveří v pivovaru Velké Březno (28. 8.), Den Starobrna (5. 9.) a Slavnosti piva Krušovice (12. 9.) se letos neuskuteční. Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí je bezpečnost návštěvníků v souvislosti s C-19.

Pivní slavnosti se každoročně konaly ve všech třech pivovarech na sklonku léta a symbolicky tak ukončovaly hlavní pivovarskou sezonu. Za koncerty populárních českých kapel, dobrou zábavou, skvělým pivem i jídlem tam vždy zamířily tisíce návštěvníků. Právě to je ale stěžejním důvodem, proč se letos pivní slavnosti v jednotlivých regionech neuskuteční. Vysoká koncentrace návštěvníků na omezeném prostoru při veřejné akci stále z epidemiologického hlediska představuje příliš velké riziko, kterému se pořadatel chce vyhnout. Neustále je totiž potřeba myslet na bezpečnost lidí, obzvláště v uvolněné atmosféře, jež pivní slavnosti provází.

Jednotlivé pivovary coby pořadatelé akce proto všem svým příznivcům vzkazují: uvidíme se všichni příští rok. Pivní slavnosti pro vás pečlivě nachystáme a užijeme si je všichni společně, v dobré náladě, ve zdraví a hlavně bez rizika. Dej Bůh štěstí!

Zdroj: Starobrno

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Bagrováním původních chodníků začala revitalizace prostoru v centru Řečkovic. Nová podoba Palackého náměstí vyjde Městskou část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora na 16 milionů korun.
13.08.2020 - 08:11
Dvacet let seznamuje se životem a vzděláváním nevidomých a těžce slabozrakých dětí i dospělých osob expozice Kultura nevidomých. Její historii od úterý mapuje výstava Jsme tu s vámi již 20 let....
12.08.2020 - 14:05
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Komentáře