Reklama
reklama

Pětihodinová přehlídka nejlepších reklam z celého světa PLAYSTATION NOC REKLAMOŽROUTŮ míří opět do Brna

Největší světová reklamní show PLAYSTATION NOC REKLAMOŽROUTŮ proběhne v brněnském klubu Fléda v sobotu 4. března 2017. Téměř 300 spotů z 50 zemí v bloku trvajícím přes 5 hodin. Reklamožrouti letos servírují reklamy chytré, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty. Diváci si tak vychutnají přehlídku toho nejlepšího, co svět reklamy za poslední rok vytvořil. Reklamožrouty doprovodí bohatý zábavný program.

PlayStation Noc Reklamožroutů je pásmo více než tří set reklam, které je rozmanité tematicky i místem vzniku. „Dramaturgové přehlídky si dávají záležet, aby se do výběru dostaly zábavné kousky i vážnější snímky. Zajímavé jsou rozdíly mezi velkorozpočtovými reklamami a videi, u kterých dokázali tvůrci vytěžit hodně efektu z malého rozpočtu,”  vysvětluje pořadatel David Horáček.

Letošní PlayStation Noc Reklamožroutů ukazuje, jak do propagace přirozeně vstupují prvky typické pro kulturu určité země. Nejlepším příkladem je pákistánská reklama na čaj, která je natočena v bollywoodském stylu. V jiné reklamě značka Nokia vtipně využívá aktuální trend selfie fotografií, Mercedes Benz zase natočil sexy reklamu o vztahu aut.

Pětihodinové pásmo reklam bude rozděleno do čtyř bloků se třemi přestávkami. V přestávkách diváky čekají soutěže, DJ hudba, fotografování zábavným fotoaparátem Instax Mini od Fujifilm anebo líčení luxusní dekorativní kosmetikou. K vyzkoušení bude připravena souprava PlayStation VR, která po nasazení speciálních brýlí s reproduktory odhaluje novou dimenzi neuvěřitelných zážitků videa a virtuální 3D reality. Firma Sony připravila pro diváky 6 konzolí PlayStation 4 s nejnovějšími hrami. A právě jednu z konzolí budou moci návštěvníci vyhrát.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře