Reklama
reklama

Pětihodinová přehlídka nejlepších reklam z celého světa PLAYSTATION NOC REKLAMOŽROUTŮ míří opět do Brna

Největší světová reklamní show PLAYSTATION NOC REKLAMOŽROUTŮ proběhne v brněnském klubu Fléda v sobotu 4. března 2017. Téměř 300 spotů z 50 zemí v bloku trvajícím přes 5 hodin. Reklamožrouti letos servírují reklamy chytré, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty. Diváci si tak vychutnají přehlídku toho nejlepšího, co svět reklamy za poslední rok vytvořil. Reklamožrouty doprovodí bohatý zábavný program.

PlayStation Noc Reklamožroutů je pásmo více než tří set reklam, které je rozmanité tematicky i místem vzniku. „Dramaturgové přehlídky si dávají záležet, aby se do výběru dostaly zábavné kousky i vážnější snímky. Zajímavé jsou rozdíly mezi velkorozpočtovými reklamami a videi, u kterých dokázali tvůrci vytěžit hodně efektu z malého rozpočtu,”  vysvětluje pořadatel David Horáček.

Letošní PlayStation Noc Reklamožroutů ukazuje, jak do propagace přirozeně vstupují prvky typické pro kulturu určité země. Nejlepším příkladem je pákistánská reklama na čaj, která je natočena v bollywoodském stylu. V jiné reklamě značka Nokia vtipně využívá aktuální trend selfie fotografií, Mercedes Benz zase natočil sexy reklamu o vztahu aut.

Pětihodinové pásmo reklam bude rozděleno do čtyř bloků se třemi přestávkami. V přestávkách diváky čekají soutěže, DJ hudba, fotografování zábavným fotoaparátem Instax Mini od Fujifilm anebo líčení luxusní dekorativní kosmetikou. K vyzkoušení bude připravena souprava PlayStation VR, která po nasazení speciálních brýlí s reproduktory odhaluje novou dimenzi neuvěřitelných zážitků videa a virtuální 3D reality. Firma Sony připravila pro diváky 6 konzolí PlayStation 4 s nejnovějšími hrami. A právě jednu z konzolí budou moci návštěvníci vyhrát.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Každý si představuje ideální víkend jinak. Ten před Velikonocemi, tedy 24. a 25. března, si zájemci mohou zajít do infocentra jaderné elektrárny Dukovany, které si pro návštěvníky připravilo...
20.03.2018 - 14:00
Komentáře