Reklama
reklama

Pes se vytrhl a zakousl jorkšíra, k šokované majitelce zavolali strážníci zdravotníky

Na šokovanou a třesoucí se ženu upozornili v sobotu dopoledne městskou policii prostřednictvím linky 156 kolemjdoucí.

Strážníci ženu našli sedět v Novém Lískovci na travnatém pásu vedle chodníku. Chvěla se po celém těle, vzlykala a bez ustání hladila nehybné a zakrvácené tělo ležícího jorkšíra. Podle svědků se k němu o chvíli dříve přiřítil větší pes a během okamžiku ho zardousil. Strážníci zastihli opodál i dvaadvacetiletou majitelku útočícího křížence pitbula. Incidentu litovala, omlouvala se a přiznala, že se jí pes vytrhl i s vodítkem, což se podle jejích slov ještě nikdy nestalo. K rozechvělé a plačící devětapadesátileté ženě strážníci přivolali zdravotníky, aby zkontrolovali její zdravotní stav. Hlídka potom případ postoupila k projednání ve správním řízení.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a preventivní činnost sborů dobrovolných hasičů a hasičských sborů. To je cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek bylo dnes...
29.05.2020 - 16:30
O šest týdnů později a bez slavnostního ceremoniálu. Tak odstartuje poslední květnovou sobotu letošní 74. plavební sezóna na Brněnské přehradě, která přinese Brňanům i některé novinky.
29.05.2020 - 12:25
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Komentáře