Reklama
reklama

Pes se vytrhl a zakousl jorkšíra, k šokované majitelce zavolali strážníci zdravotníky

Na šokovanou a třesoucí se ženu upozornili v sobotu dopoledne městskou policii prostřednictvím linky 156 kolemjdoucí.

Strážníci ženu našli sedět v Novém Lískovci na travnatém pásu vedle chodníku. Chvěla se po celém těle, vzlykala a bez ustání hladila nehybné a zakrvácené tělo ležícího jorkšíra. Podle svědků se k němu o chvíli dříve přiřítil větší pes a během okamžiku ho zardousil. Strážníci zastihli opodál i dvaadvacetiletou majitelku útočícího křížence pitbula. Incidentu litovala, omlouvala se a přiznala, že se jí pes vytrhl i s vodítkem, což se podle jejích slov ještě nikdy nestalo. K rozechvělé a plačící devětapadesátileté ženě strážníci přivolali zdravotníky, aby zkontrolovali její zdravotní stav. Hlídka potom případ postoupila k projednání ve správním řízení.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
I v letošním roce poputuje z Bílovic nad Svitavou do Brna vánoční strom, který bude, jak již je tradicí, tažen koňským spřežením.
18.11.2020 - 17:39
Komentáře