Reklama
reklama

Perný den v Brně. Policisté pátrali po třech lidech

Čtyřiasedmdesátiletá seniorka, jedenadevadesátiletá žena a osmiletý chlapec – hned po třech pohřešovaných pátrali policisté v Brně a okolí v pondělí odpoledne. Všechny se nakonec mužům a ženám zákona podařilo najít.

Nejvíce práce měli policisté s hledáním 84leté seniorky. Vypátrali ji vyčerpanou až ve večerních hodinách za pomoci vrtulníku asi kilometr od Újezdu u Brna. O 17 let starší klientku pečovatelského domu v Žabovřeskách, která zařízení opustila v odpoledních hodinách, našli nezraněnou na večer ve stejné městské části.

Nemálo práce pak měli policisté s pátráním po osmiletém chlapci. Toho v pondělí odpoledne pohřešovala jeho jedenatřicetiletá matka. Brňanka prý předala chlapce v neděli své známé, na jejíž jméno si nevzpomíná a vlastně je ani nezná. Logické nedostatky ve výpovědi Brňanky vysvětlil až alkohol tester – v dechu měla 2,33 promile. Brněnští policisté hocha nakonec vypátrali u jeho babičky.

Zdroj: PČR

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
O Velikonocích poprvé vyjel na Ústřední hřbitov minibus, který zdarma vozil návštěvníky po celém areálu. Osvědčil se, proto jej o Dušičkách dopravní podnik vypraví znovu.
21.08.2019 - 20:07
Rada města Brna dnes doporučila brněnskému zastupitelstvu schválit podporu ve výši 275 tisíc korun pro soutěž CZECH PRESS PHOTO 2020. Ta každoročně přehledně mapuje a představuje veřejnosti události...
21.08.2019 - 16:38
Komentáře