Reklama
reklama

Perný den v Brně. Policisté pátrali po třech lidech

Čtyřiasedmdesátiletá seniorka, jedenadevadesátiletá žena a osmiletý chlapec – hned po třech pohřešovaných pátrali policisté v Brně a okolí v pondělí odpoledne. Všechny se nakonec mužům a ženám zákona podařilo najít.

Nejvíce práce měli policisté s hledáním 84leté seniorky. Vypátrali ji vyčerpanou až ve večerních hodinách za pomoci vrtulníku asi kilometr od Újezdu u Brna. O 17 let starší klientku pečovatelského domu v Žabovřeskách, která zařízení opustila v odpoledních hodinách, našli nezraněnou na večer ve stejné městské části.

Nemálo práce pak měli policisté s pátráním po osmiletém chlapci. Toho v pondělí odpoledne pohřešovala jeho jedenatřicetiletá matka. Brňanka prý předala chlapce v neděli své známé, na jejíž jméno si nevzpomíná a vlastně je ani nezná. Logické nedostatky ve výpovědi Brňanky vysvětlil až alkohol tester – v dechu měla 2,33 promile. Brněnští policisté hocha nakonec vypátrali u jeho babičky.

Zdroj: PČR

Autor: 
návštěvník
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře